🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım ne var bunda, olur öyle arada, bak yeniden sağlıklı beslenmeye başladın 👍
umursamıyorum :confused: Sadece biraz şişim diyip avutuyorum kedimi:anneadayı::KK70:
Efser Efser bir seferinde oğlumda bilmeden saati kurmuş, gece gece Zar Zar zar, eski tip alarmlı saat bir de , fırlamistim yataktan, hayır ilk ne olduğunu da anlamıyor insan :rolleyes: :rolleyes:
Aynen canım dün elinde oynuyordu kurmuş 2 ye babasında bugün yola çıkacaktı Haldur huldur kalktık herkes hortladık dediğin gibi eski saatlerden minicik bir şey nasıl ses çıkarıyor :rolleyes:

Ara 1 Türk kahvesi 1 havuç 3 ceviz
dün yarım litrelik bardak buldum aldım.:rolleyes:kendi kendime icadlar buluyorum su içmek için acaba şişeden içmesem bardak dahamı keyifli diye yollar deniyorum:KK50:
bir tane bitti 2. Başladım
öğrendiğimize göre su yudum yudum içilmeli 1,5 2 saat arayla birden içilen su işe yaramıyormuş :KK50:

Cumaya eksi oluruz biz☺
Hadi ins
Benim biraz zor sanki
Bu hafta çöp oldu
Kızlar üst bacak ve alt bacakta bacağın en kalın yeri ölçülüyo değil mi?
Evet canım aynen öyle
valla motivasyon tavan :rolleyes: sabah kalkıp salata falan yapıyorum akşamları spora da başladım:KK49:
İste buuu azimm
Bende istiyorum
Kendime ozel hic bisi yapmıyorum galiba:KK11:
dün yarım litrelik bardak buldum aldım.:rolleyes:kendi kendime icadlar buluyorum su içmek için acaba şişeden içmesem bardak dahamı keyifli diye yollar deniyorum:KK50:
öğrendiğimize göre su yudum yudum içilmeli 1,5 2 saat arayla birden içilen su işe yaramıyormuş :KK50:
canım ben her türlü iciyorum
Bazen peT sise aliyorum
bazen cam sise
Zaten bir sulugum var
Ayrica raklenin cok tatlı 500 ml bardakları gelmisti
Bikac hafta once bime
Bazen onlarla iciyorum
İcmek icin elimden geleni ardima koymuyorum:KK45:

Hadi ins
Benim biraz zor sanki
Bu hafta çöp oldu

Evet canım aynen öyle

İste buuu azimm
Bende istiyorum

Bazen peT sise aliyorum
bazen cam sise
Zaten bir sulugum var
Bikac hafta once bime
Bazen onlarla iciyorum
gel canım yamacıma ben sana da yaparım kızçem benim :KK36: :KK60:

Hadi ins
Benim biraz zor sanki
Bu hafta çöp oldu

Evet canım aynen öyle

İste buuu azimm
Bende istiyorum

Bazen peT sise aliyorum
bazen cam sise
Zaten bir sulugum var
Bikac hafta once bime
Bazen onlarla iciyorum
Ben içemiyorum 2. de bitti :confused:
artık bir hastalık mı diye düşünüyorum hiç içmesem aklıma gelmiyor :cry:

umursamıyorum :confused: Sadece biraz şişim diyip avutuyorum kedimi:anneadayı::KK70:

Aynen canım dün elinde oynuyordu kurmuş 2 ye babasında bugün yola çıkacaktı Haldur huldur kalktık herkes hortladık dediğin gibi eski saatlerden minicik bir şey nasıl ses çıkarıyor :rolleyes:
:rolleyes: :rolleyes:

Canım bazen bardağı dikiyorum lök lök

derken ders başladı gelcem birazdan

Canım bazen bardağı dikiyorum lök lök

derken ders başladı gelcem birazdan
Yudum yudum :110: Ben zamanın birinde:KK70: bir diyetisyene gittim (pandemiden önce )kahve ve yanında su geldi Suyun içinde kurtulmuş Gül tomurcuğu vardı nasıl hoşuma gitmişti kendimi özel hissettirmişti (satış hileleri :KK53:) bulursam alırım tek içeyim:KK70:
bende yürüyüşe kaçtım dönerken Medine hurması alayım kış kapıda biraz vitamin yükleyelim :rolleyes:

X