🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Hadi ins
Benim biraz zor sanki
Bu hafta çöp oldu

Evet canım aynen öyle

İste buuu azimm
Bende istiyorum
Kendime ozel hic bisi yapmıyorum galiba:KK11:

canım ben her türlü iciyorum
Bazen peT sise aliyorum
bazen cam sise
Zaten bir sulugum var
Ayrica raklenin cok tatlı 500 ml bardakları gelmisti
Bikac hafta once bime
Bazen onlarla iciyorum
İcmek icin elimden geleni ardima koymuyorum:KK45:
Öyle dusunme 2 gün tatile gittin, yediklerin çok değil, ödem olmuştur bu hafta gitmesede haftaya gider👍

Yudum yudum :110: Ben zamanın birinde:KK70: bir diyetisyene gittim (pandemiden önce )kahve ve yanında su geldi Suyun içinde kurtulmuş Gül tomurcuğu vardı nasıl hoşuma gitmişti kendimi özel hissettirmişti (satış hileleri :KK53:) bulursam alırım tek içeyim:KK70:
bende yürüyüşe kaçtım dönerken Medine hurması alayım kış kapıda biraz vitamin yükleyelim :rolleyes:
Helal diyetisyene işini biliyor👍 Kuru gül de al su için ☺️

Akşam tavuk yapıyorum ama bu gün de tok hissettigimden (dün nasildim bu gün nasılım,garip) yoğurt chia tohumu koydum ve tükettim, bu günlük yeter.

Yudum yudum :110: Ben zamanın birinde:KK70: bir diyetisyene gittim (pandemiden önce )kahve ve yanında su geldi Suyun içinde kurtulmuş Gül tomurcuğu vardı nasıl hoşuma gitmişti kendimi özel hissettirmişti (satış hileleri :KK53:) bulursam alırım tek içeyim:KK70:
bende yürüyüşe kaçtım dönerken Medine hurması alayım kış kapıda biraz vitamin yükleyelim :rolleyes:
Tam kahvemde yudum alırken yazını okumam😂 03519DA4-DE83-47CD-8B1C-4675BD6FC970.jpeg

gel su icelim güllü dallı

Ben içemiyorum 2. de bitti :confused:
artık bir hastalık mı diye düşünüyorum hiç içmesem aklıma gelmiyor :cry:
Bende hic su icmeyen bi insanım
İcmedim icmedim sistim iste😩
Simdi surekli icmeye çalışıyorum
Bi sekilde
Öyle dusunme 2 gün tatile gittin, yediklerin çok değil, ödem olmuştur bu hafta gitmesede haftaya gider👍
evet canım
Ya kesinlikle cok bisi yemedim
Baskasi kilo verirdi belki ama
:110:
Akşam tavuk yapıyorum ama bu gün de tok hissettigimden (dün nasildim bu gün nasılım,garip) yoğurt chia tohumu koydum ve tükettim, bu günlük yeter.
afiyet sifa olsun canm
Tavukta iyiymis ama benimde
Cogunlukla canım yemek yemek istemiyor
Bugunde tam tersi canım yemek isteyor
Biraz gec kaldim bugun maras tava yaptım az yağlı pisiyor
Pissinde yiyeyim yoğurtla

Bende hic su icmeyen bi insanım
İcmedim icmedim sistim iste😩
Simdi surekli icmeye çalışıyorum
Bi sekilde

evet canım
Ya kesinlikle cok bisi yemedim
Baskasi kilo verirdi belki ama
:110:

afiyet sifa olsun canm
Tavukta iyiymis ama benimde
Cogunlukla canım yemek yemek istemiyor
Bugunde tam tersi canım yemek isteyor
Biraz gec kaldim bugun maras tava yaptım az yağlı pisiyor
Pissinde yiyeyim yoğurtla
Afiyet olsun 🤩

Medine hurmas,böğürtlen sirkesi,pembe, sarı, kırmızı gül tomurcuğu kurusu birde nar çicegi kurusu aldım
Aklımı celecek çok şey vardı :rolleyes:

X