🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sabah
Yağda yumurta
Lor
Zeytin

bu loru az domates biberle pişirip yumurta kırınca çok lezzetli oluyo tatlım ya bi arkadaşın annesi yaptı bayıldım:KK76:
hem hafif sağlıklı hem de çeşitlilik olur sana da :KK54::KK54:

deniycem mavimi, eminim güzel olmuştur, afiyet olsun canım....

ara 1 saat yürüyüş :KK33::KK33::KK33::21::21::21::21::KK24::KK24::KK24:b

Öğlen
Tadimlik kisir kek borek
Peynir
Yeşillik

Aksam
Corba
Salata
Yoğurt

1 saat yürüyüş

Sabah
Lor
Marul
Yoğurt

Öğlen
Çiftlik kebabı
Makarna

Ara
Elma
2 avuç fındık ve badem :KK17:

Aksam
Tavuk sote
Salata olcak......

HAFTALIK KİLO BİLDİRİMİM

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 73.0 kg
bu hafta 71.6 kg
fark -1.4 kg
toplam fark- 11.5 kg

bu haftada memnunum demekki çok hareket şart.. :KK52:

sabah
yürüyüş yok...
ılık su
lor
yoğurt
marul
yeşilçay

evet gercekden tebrık ederım yavas yavas cok guzel ılerlemıssın ve cok guzel kılo vermıssın hele 69 dan asagı dusmeye baslayınca daha da azımle ılerlersın cok takdır ettım cok tebrık edıyorum Allah hazıran da 60 kıloyu gormenı nasıp etsın ınsallah...:)

evet gercekden tebrık ederım yavas yavas cok guzel ılerlemıssın ve cok guzel kılo vermıssın hele 69 dan asagı dusmeye baslayınca daha da azımle ılerlersın cok takdır ettım cok tebrık edıyorum Allah hazıran da 60 kıloyu gormenı nasıp etsın ınsallah...:)

cok tşk ederim güzel yorumlarına, çizelgeni gördüm, sende diyet yapıyosun herhalde,umarım güzel bir şekilde atarsın kilocuklarını üzerinden.:KK54:

HAFTALIK KİLO BİLDİRİMİM

başlangıç kilom 83.1 kg
geçen hafta 73.0 kg
bu hafta 71.6 kg
fark -1.4 kg
toplam fark- 11.5 kg

bu haftada memnunum demekki çok hareket şart.. :KK52:
Günaydın Sarayca,11,5 kilo vermişsin:nazar:tebrik ederim,inşAllah en kısa zamanda istediğin kiloya inersin:nazar:

Günaydın Sarayca,11,5 kilo vermişsin:nazar:tebrik ederim,inşAllah en kısa zamanda istediğin kiloya inersin:nazar:

tşk ederim dallida, inşallah sende istediğin kiloya erişirsin ve bir daha hiiiç kilo almazsın... :KK16:

öğlen
3 adet kuru köfte
1 kase ezogelin çorba yendi

ara
4 kayısı yerim

akşam
1 por kuru fasülye
0.5 por. p.pilavı yerim...

tşk ederim dallida, inşallah sende istediğin kiloya erişirsin ve bir daha hiiiç kilo almazsın... :KK16:

öğlen
3 adet kuru köfte
1 kase ezogelin çorba yendi

ara
4 kayısı yerim

akşam
1 por kuru fasülye
0.5 por. p.pilavı yerim...

Bende teşekkür ederim:KK16:amin!inşAllah hiç birimiz kilo almayız.Kilo verdikten sonra asıl zor kısmına geleceğiz.Kilomuzu korumak,kilo vermekten zor...neyse,önce bi' zayıflayalım,gerisi sonra düşünürüz:KK34:menün güzel bu arada,afiyet olsun:)

Ogleden sonta 30 dk. Yürüyüş yaptım. Arada mola verdim ama toplami 30 dk. Bulmustur.

4 kayısı yendi ayrıca tadimlik h.ekmek kabak tatlısı ve kurabiye ile yarimsar domates salatalık yedim. ( maalesef israr edilince yemek zorunda kaldım) aksam mönüsü değişti 1 por. Etli kuru fasulye ve salata olacak pilavı iptal ettim.

Sabah
Yumurta
Lor
Marul

Oglen
20 fındık
3 gün kurusu kayısı
0.5 por sucuklu yumurta
Deri peyniri 20 gr

200 ml süt 600 ml oldu malesef

akşam
1 por. kuru fasülye