🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

ne guzel 😋 isteyince yapiyolarda islerine gelmiyor😂 daim olsun ins
Haftada 2 kez yapsalar daha ne
Sagol balım
ben yesem +2 cok pis tepki veriyor 🥴 ins annenin dedigi sekilde atlatırsın
Guzel miydi anlatsana nasıl biseydi pide hel
:KK70: :KK70::KK70:
cok piss pizza yiyesim var 🤣
+2miii ayy yüreğime oturdu gece gece ben +500gr a bile güldüm anneme.. hiç iştahla yemedim inan ama yokluktan çıktığım için tatlı geldi, pide değilde un helvası fenaydı yaa bıraksam kendimi 1 tabağı yerdim 3 yemek kaşığıyla arkama baka baka terkettim sofrayı🤣 yemekten sonra acaip şişkinlik oldu alışmışım gerçekten sebze yemeğine.. bence 1gün kahvaltı yapma öğlen 3-4gibi pizza ye tabi yanında asitli içecek felan içme, ve pizzayı yedikten sonra akşamı kapat, bu şekilde diğer sabah + görmezsin bence

+2miii ayy yüreğime oturdu gece gece ben +500gr a bile güldüm anneme.. hiç iştahla yemedim inan ama yokluktan çıktığım için tatlı geldi, pide değilde un helvası fenaydı yaa bıraksam kendimi 1 tabağı yerdim 3 yemek kaşığıyla arkama baka baka terkettim sofrayı🤣 yemekten sonra acaip şişkinlik oldu alışmışım gerçekten sebze yemeğine.. bence 1gün kahvaltı yapma öğlen 3-4gibi pizza ye tabi yanında asitli içecek felan içme, ve pizzayı yedikten sonra akşamı kapat, bu şekilde diğer sabah + görmezsin bence
Yok kız ne pizzası onu yemem icin enaz70 in altına düşmem gerek 😜
Aksam erken yedigim icin
Sabah kahvaltıyı iple çekiyorum
Kahvaltısız olmaz
Birde öyle bi ortam olsa bir parca alir yerim ama
basima dert almanin manasi yok durduk yere :KK53:

Yok kız ne pizzası onu yemem icin enaz70 in altına düşmem gerek 😜
Aksam erken yedigim icin
Sabah kahvaltıyı iple çekiyorum
Kahvaltısız olmaz
Birde öyle bi ortam olsa bir parca alir yerim ama
basima dert almanin manasi yok durduk yere :KK53:
Ben 1 parça yerim olayını yapamam sanırım, şu an tamamen kendimi soyutladım dilimin ucuyla dahi bakmam ama ipin ucunu bırakıp tadarsam devamı gelir sanırım, bugün özel durumdu benim için aylardır görmediğim babanneme davetliydim pidesini helvasını yememem olmazdı, belki aylarca birdaha göremiycem babannemi,evine gidemiycem.. yarından itibaren diyete devam ancak ayak bileğimi sakatladım sanırım sporu napıcam bilmiyorum bırakmak istemiyorum napçaksam😳😭

Ben de kahvaltıyı iple çekiyorum yaa çok zevk alır oldum kahvaltılardan, sen hızlı kilo veriyosun bikaç haftaya 69ları görüp pizzanı afiyetle yersin

Ben 1 parça yerim olayını yapamam sanırım, şu an tamamen kendimi soyutladım dilimin ucuyla dahi bakmam ama ipin ucunu bırakıp tadarsam devamı gelir sanırım, bugün özel durumdu benim için aylardır görmediğim babanneme davetliydim pidesini helvasını yememem olmazdı, belki aylarca birdaha göremiycem babannemi,evine gidemiycem.. yarından itibaren diyete devam ancak ayak bileğimi sakatladım sanırım sporu napıcam bilmiyorum bırakmak istemiyorum napçaksam😳😭

Ben de kahvaltıyı iple çekiyorum yaa çok zevk alır oldum kahvaltılardan, sen hızlı kilo veriyosun bikaç haftaya 69ları görüp pizzanı afiyetle yersin
sen zaten yiyecektin
Ozel bi durumdu
Geldi gecti gitti
Önümüze bakicaz artık
Ben mi hızlı kilo veriyorum :KK70:
O kadar zor veriyorum ki
Sana anlatamam :KK8:

sen zaten yiyecektin
Ozel bi durumdu
Geldi gecti gitti
Önümüze bakicaz artık
Ben mi hızlı kilo veriyorum :KK70:
O kadar zor veriyorum ki
Sana anlatamam :KK8:
Aynen dün dünde kaldı bugün bugündür😂

canım sen 2,5 ayda çok iyi kilo vermiştin diye hatırlıyorum, tabiki diyet yapılırken çok zor ancak vucudun çok iyi cevap vermişti diye hatırlıyorum

Günaydınnn
Bel inceltici şöyle bi alet buldum,twister, sizce benim odun belim için işe yarar mı
1593D75D-C1B7-49F4-BB85-B86B6A6C5B0E.png

X