🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kaç kilo verdin o yokken?
Eşimle 17 eylülde ayrıldık, ben memlekete geldim o göreve, o zaman 61.8dim. Ben 21eylülde diyete başladım diyetin ilk 2günü makarna ekmek yedim ama 3.gününden itibaren hiç kaçamak yapmadım ve 3.gününden itibaren spora başladım, yarın 1 hafta olacak 59.0kg dım bu sabah.

Eşimle 17 eylülde ayrıldık, ben memlekete geldim o göreve, o zaman 61.8dim. Ben 21eylülde diyete başladım diyetin ilk 2günü makarna ekmek yedim ama 3.gününden itibaren hiç kaçamak yapmadım ve 3.gününden itibaren spora başladım, yarın 1 hafta olacak 59.0kg dım bu sabah.
Çok iyi bu kadar zamanda. 3 kilo tabi ki farkeder farketmez mi hiç. Bak düşün 3 kilo 12 kalıp margarin yapıyor :)

etmeyebilir demi😳 zaten gece yarısı gelcek adam çook uzun yollardan beni farketmeye enerjisi kalcakmı acaba😂 zaten tayt tunik ya da bol şort bol tişörtle karşılarsam kesin farketmez, haftaya skinny kot ve tişört almayı düşünüyorum ama komik tarafı gece 11-12de kot tişört karşılamak komik olacak😂

Daha seksi birşeyler al :KK53:
ara
12-15 adet siyah üzüm
1 fincan yeşil çay
Afiyet olsun
Eki Görüntüle 2698081
gelin kahve içelim kızlar👻
Hurma da var❤
Çok güzel görünüyor 👌 afiyet olsun
Geçen sene eşim yurtdışına gitmişti 8 ay yoktu. O yokken 20 kilo vermiştim 😭
Yine verirsin canım 😘
Erkeklerin bu konuda farkındalığı pek yüksek olmuyor
Eger etmese bile istediğin forma kavusana kadar moral bozmak yok friendlyfriendly friendlyfriendly
Aynen bazen saç rengini bile farketmiyorlar, bizler gibi detaya takılmiyorlar😀

Kız kısacık bi şort ile dar bi bluz giyin bak bakalım nasıl farkediyor :))))
Memlekete hep tayt üstü bol tunik ve gece yatmalıl bol uzun şort ve bol tişört getirdim, hamilelik öncesi jean lerime belim göbeğim zor sığıyodu gerirmedim, haftaya bikaç bişey alıcam dediğin gibi😂

Bu gün eşim yemeği hazırlamış ilk defa😀 sürpriz oldu foto koymasam olmazdı 😁 günü kapattım. Spor yok ama☺️

IMG_20200929_172736.jpg

X