🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Ay buda güzelmiş :rolleyes: jöle ve deniz analarina spor yaparak savaş açacağız ve galip geleceğiz 😁

Allah yardımcın olsun canım, yalnız ve 2 küçük çocuk bakmak gerçekten zor ama ben senin üstesinden geleceğine inanıyorum, tek tavsiyem gün içerisinde 1-2 saat kendine vakit ayır, bu nasıl olabilir örneğin eşin bakabilir ya da oyun ablası olabilir. Sen ne kadar mutlu olursan cocuklarinla o kadar kaliteli zaman geçirirsin ☺🥰

Geçmiş olsun canım umarım bir sakatlığın yoktur.
Tekrar hosgeldin,
Menü güzel afiyet olsun 👍

Ben bir ara sayıyordum yıllar önce bir program vardı unuttum şimdi, ama yinede kaliteli sağlıklı yiyecekleri tercih ediyordum, 1200 cal ve üstü alıyordum çok güzel kilo verdim zaten mizacim gereği tatlı ve hamur işini pek sevmem bu nedenle diyetlerde pek zorlanmıyorum, sadece başlamak uzun sürüyor ☺

Bence sevdiysen bu yöntemi biraz dene yani 1 ay kadar, bakalım sonucu ne olacak, eğer bir ayda 2-3 kilo verirsen bu yöntemi hep uygularsin, hepimizin metabolizma hızı farkı belki bu yöntem sana iyi gelecek👍
Sağol canım bacağım egzosa değdiği için yanık var. Buna da şükür.
Kalori saymak, iki öğün, sağlıklı beslenme ne bileyim ortaya karışık yapıyorum biseyler :))

Ben geçen pazartesi diyete başladığım ilk gün kalori hesabına göre akşam makarna yiyerek salı günü de nasıl olsa kalori hakkım var diyerek akşam bolca ekmek tüketerek bırak eksi görmeyi +100gr bile aldım. Diyette çok tecrübesizim el alışkanlığı hala yiyeceklerin kalorisine bakarım ama kalori hesabıyla zayıflayacak kadar zamanımda gücümde yok bir an evvel sağlıklı beslenip sporla destekleyerek hedef kiloma ulaşmak istiyorum
Makarna ve ekmek şişkinlik yapar ondan öyle olmuştur.

Güne -400gr la başlıyorum, erken uyanmama rağmen kahvaltımı hala erteliyorum 11-11:30dan önce yapmak istemiyorum
👏👏👏👏
ara 1 sade türk kahvesi 1 kuru incir
Afiyet olsun 🤩
Kalori saymak, iki öğün, sağlıklı beslenme ne bileyim ortaya karışık yapıyorum biseyler :))
Tekrar geçmiş olsun,
Aynen devam canım, güzel kilo vereceksin👍

Geçmişolsun canım kızın yanınızda değildi sanırım? Sen uzun vadede zayıflamak hedefindeysen kalori hesabıyla belki daha iyi ilerlersin canım

Bu arada kardiyo yapılmadan(onun yerine karın çalıştım) jillian ın 7.günü tamamlandı,cumartesi günü level 2ye geçicem,onuda 5gün yapıcam ve çarşamba gece eşim gelcek nasipse ayy çok heyecanlı, gören duyanda 10-15kilo verdim sanır gözümde büyütüyorum sanırım belki farketmeyecek bile😯

X