🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Dün komşuyla görüştük sen bu çocuklarla 40kiloya bile düşersin dedi espri yaptı, halbuki öyle olmadı mayısta doğum yaptığımda 78dim 2ay sonunda 61dim ve 61de takıldım kaldım, yine aynı şeyleri yiyordum oysa bol ekmek bol hazır gıda bol mantı bol makarna.. bu diyet bana çok iyi geldi..

kızlar yaa kaldı memlekette son 10 günüm gerçekten eve dönünce ben iki çocukla napıcam oğlum sakindi o da kucak istemeye ağlamaya başladı, kızım desen istekleri tavan, evde annem babam ben 2 çocuğa ev işine yemeğe neredeyse tüm gün hiç oturmadan anca yetişiyoruz, biraz konu dışı oldu ama endişemi sizinle paylaşmak istedim😢 kendimi yetersiz ve çaresiz hişsediyorum
zor bir süreç, geçiyor mu?inan geçiyor hatta o günlerimi bazen arar oluyorum keşke daha doya doya daha stresiz yaşasaydım diyorum.üstelik psikolojik destekte aldım çocuklarım yetebileyim diye psikolog ne dedi sen sağlıklı olursan çoçuklarında sağlıklı yetişir dedi.Anne olarak bencilce bir düşünce gelebilir çoçuktan önce sen şimdi geriye baktığımda sen sağlıklı istediğin bedende olursan çoçuklarda daha sağlıklı gelişir
Onun için gün içinde kendine mutlaka zaman vakit ayır bunu diyet için söylemiyorum 1yudum kahvede olabilir biraz yürümekte yada kitap okumakta bunu gören çocuk ilerde senin alanına saygı duyar.🥰
Çok teşekkürler canım

Evet canım

Saraycam okul canlı ders kış hazırlıkları 5 evde erkek kendimi tam motive edemiyor canım kusura bakma
İnşallah biraz sistemime alisayim
Bukadar yükle bu kadar iş yapmakta çok yoruyor tekrar aranizdayim canim
kolay gelsin toplan bekliyoruz 🥰

zor bir süreç, geçiyor mu?inan geçiyor hatta o günlerimi bazen arar oluyorum keşke daha doya doya daha stresiz yaşasaydım diyorum.üstelik psikolojik destekte aldım çocuklarım yetebileyim diye psikolog ne dedi sen sağlıklı olursan çoçuklarında sağlıklı yetişir dedi.Anne olarak bencilce bir düşünce gelebilir çoçuktan önce sen şimdi geriye baktığımda sen sağlıklı istediğin bedende olursan çoçuklarda daha sağlıklı gelişir
Onun için gün içinde kendine mutlaka zaman vakit ayır bunu diyet için söylemiyorum 1yudum kahvede olabilir biraz yürümekte yada kitap okumakta bunu gören çocuk ilerde senin alanına saygı duyar.🥰

kolay gelsin toplan bekliyoruz 🥰
Ne güzel yazmışsın içimi ferahlattın sağol canım, evet bir şekilde geçecek bugünler ve bu halleri çook özlenecek, ben kesinlikle fiziksel yorgunluktan bahsetmiyorum 3saat bile uyusan geçiyo, ya da kalkıp yüzünü yıkadığın an güne başlıyosun, ben kızıma eskisi gibi vakit ayıramıyorum hep bunun vicdanındayım ki artık oğlumda büyüyo hiçten zaman ayıramıycam diye endişeliyim, evime dönüp bikaç gün bocalamayı atlatınca kendime gelirim sanırım

Ne güzel yazmışsın içimi ferahlattın sağol canım, evet bir şekilde geçecek bugünler ve bu halleri çook özlenecek, ben kesinlikle fiziksel yorgunluktan bahsetmiyorum 3saat bile uyusan geçiyo, ya da kalkıp yüzünü yıkadığın an güne başlıyosun, ben kızıma eskisi gibi vakit ayıramıyorum hep bunun vicdanındayım ki artık oğlumda büyüyo hiçten zaman ayıramıycam diye endişeliyim, evime dönüp bikaç gün bocalamayı atlatınca kendime gelirim sanırım
:KK19::KK19::KK19:

Çok teşekkürler canım

Evet canım

Saraycam okul canlı ders kış hazırlıkları 5 evde erkek kendimi tam motive edemiyor canım kusura bakma
İnşallah biraz sistemime alisayim
Bukadar yükle bu kadar iş yapmakta çok yoruyor tekrar aranizdayim canim
Günaydın canım, yoğun zamanlar geçiriyorsun, Allah kolaylık versin, biz buradayız, her zaman beklerim ❤️🥰😘

Kahvaltım

IMG_20200929_090946.jpg

kahvaltım

2 dilim çavdar ekmeğine 1 dilim beyaz peynirle tost 5 zeytin 1 haşlanmış yumurta domates salatalık

kahvaltımı evde yapıyorum ve erken oluyo biraz iş yerinde sabahları yoğun oluyo rahat yapamıyorm diye 7 ve 7 buçuk arası yiyorum kahvaltımı

X