🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Canım çok geçmiş olsun inş En kısa sürede atlatırsınız rabbim şifa versin

kalbini ferah tut. benim dayım koah hastası makinalarla nefes alıyor üstelik ne temas ne bişey gecen ay oldu atlattı
herkes bu meleti geçirecek öyle yada böyle atlatacağız dualarımız ailenle canım
İns canım insan korkuyor yine babamın turlu turlu hastalıkları var
Ciddi kalp rahatsızlığı var
İns atlatırlar

Çok haklısın, bazen insan dibe düşüyor mühim olan iyi bir dille onu çekip çıkartmak, inşallah biz yaşamayız bu duyguları

İnşallah atlatirlar canım, kaçınılmaz bu virüs bir şekilde herkese bulaşacak gibi, sagsalim kurtulmak dileğiyle

Afiyet olsun çok güzel, bence eksi çıkacaksın, ev turşusu zararlı değil, çok çok azcik ödem olur oda mühim değil

Çok haklısın, bazen insan dibe düşüyor mühim olan iyi bir dille onu çekip çıkartmak, inşallah biz yaşamayız bu duyguları
Tek düze hayat olmaz herkesin senin benim gibi inişleri çıkışları,yokuşları, virajları var.
hayatında bir püf noktası var ben senden sen benden öğreneceğiz Allah’ın izniyle bu grubu korumaya kadar taşıyacağız

Son düzenleme:
Canım çok geçmiş olsun inş En kısa sürede atlatırsınız rabbim şifa versin
Sagol canım
Ben kafamı dağıtayım diye kalktım vücut ölçüleriimi aldım
Kız sabah erkenden alaydın simdi fazla çıkarsın
Ust bacak ne durumda
Benim 61 cm
Gel yalovaya, boş ver İstanbul'u
Yolum düz ve geniş tam bisiklet yolu
Ahh keske esimin isi oraya uygun degil ama
Bu sene benim durumum olsun
Tayin aldırırız belki

Ben dayımda hep aşı olcak gibi düşündüm aklına kötü bir şey getirme öyle düşün öyle olsun
ins kuzum
Oyy zaten aldım çayımı içiyorum
Eger yersem oturup aglarım ben

İnşallah canım 5-6 kilo gitti ve enerjim çok yüksek sayenizde

Gönlünce olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…