🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Haklısın canım, kk diyet paylaşımı açısından çok iyi, ama bizim grup bence bi şahane
Sizde harikasınız
hırslanmak yarışmak belki bizi hedefe ulaşmak için çok güzel bir araç ama kırmadan dökmeden olursa.Karışındakininde sende farklı bir bedene metabolizmaya senden farklı ruh halinin olduğuna empati yaparak yol göstermek tecrübelerini paylaşmak lazım.Bunu yapabiliyorsak ne mutlu bize

Kızlar menuleriniz harikaa hepinize afiyet olsun

Efser erken kalkan yol almış
Ne güzel ya
Masallah kuzucuklarina

kizlar evdeki herkes pozitif malesef
İki kronik hasta var
En küçük hasta bile degil ama onunda pozitif
ins sorunsuz atlatırız

Bende bugun menu mu yazayım
Sabah 1 haşlanmış yumurta
Bir tatli kaşığı lor,1 kapya biber
1 catal oeynir,3 zeytin,1 dilim t.b ekmeği
Akşam 1 kaşık haşlanmış tavuk
5 kaşık ev yoğurdu
Bugun yaramazlık yaptım yaptigim yağlı turşudan yedim cok az tadına bakmamıştım dün
Bugunde kavanozu açınca miss gibi koktu
14 bin adım atıldı
Au icildi
Ama sanki ben fazla çıkacağım yarın‍♀

Ben geçen sene diyetisyene giderken ilk bir iki gün ağrımıştı normalmiş o yüzden bir iki güne geçer inş
Vücut toksikleri atmaya çalışıyormuş, oruç tuttuğumuz da ilk bir iki gün hemen hemen herkes yaşıyor bunu, sağlıklı beslendikce zararlı maddeler olmayacak daha dinç ve sağlıklı hissedeceksin kendini

Ne güzel dedin be kuzum aynen katılıyorum

kalbini ferah tut. benim dayım koah hastası makinalarla nefes alıyor üstelik ne temas ne bişey gecen ay oldu atlattı
herkes bu meleti geçirecek öyle yada böyle atlatacağız dualarımız ailenle canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…