🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Çarşı Pazar işlerim vardı iki saat dışarıda kaldım sıcak mahvetti 7000 adım atmışım otobüse binmeseydim daha fazla olurdu sıcakta dayanamadım
Kahvaltım klasik kahvaltıydı
Akşama balık salata var
Afiyet olsun şimdiden G guziss35 balığı nerede yapıcaksın? Annem haftaya bigün tavada yapıcak yağda kızartıcakmış küçük balık olduğu için

Kesinlikle insan sanıyor ki bize hic gelmeyecek
En korktuğum babam ve kardesimdi
Onlar nisbete. Daha iyi annem baya kötü
Kime nasıl vuracak o da belli olmuyor iste
Annen hastanede mi, Allah şifa versin iyi düşünelim iyi olsun,
@Minikkelebk evet ben zannettim ki hergün aynı -200 -300 vs gidicek, bazen hiç tartı oynamazken bazen büyük eksiler oluyo öyleymiş sabır işiymiş. Bırakmıycam spora diyete devam yılmak yok
Sabretmek lazım bazı zamanlar 2-3 hafta takılıp kalır kilo yerinde, o dönemler tehlikeli pes edenler çok oluyor, sabırla devam etmek lazım.
Şimdiden afiyet olsun kuzum
Teşekkürler ☺️
Kızlar kahvaltıda ekmek yerine wasa yiyorsunuz sanırım, ben de alıcam migroslarda var mıdır?
Guzis yazmış, bende şok markette görüp aldım, hoşuma gidiyor kıtır kıtır 😄
Çok çok geçmiş olsun rabbim hepimizi korusun şu covit ten kurtulalım artık
Amin inşallah canım 🙏
Çarşı Pazar işlerim vardı iki saat dışarıda kaldım sıcak mahvetti 7000 adım atmışım otobüse binmeseydim daha fazla olurdu sıcakta dayanamadım
Kahvaltım klasik kahvaltıydı
Akşama balık salata var
Ne güzel yurumussun 👍. Afiyet olsun şimdiden
Şimdi biraz dinlenip yarının yemeklerini hazırlıcam
Kolay gelsin, bende biraz fazla yaptım yarına yeriz diye😄
Afiyet olsun şimdiden G guziss35 balığı nerede yapıcaksın? Annem haftaya bigün tavada yapıcak yağda kızartıcakmış küçük balık olduğu için
Ben kizartma yerim diyetteyken 😄, ne yapayım seviyorum☺️ ekmeksiz yersen eksi bile çıkarsın, yeterki karbonhidrat alimin olmasın.

Canım palamut balığı aldım çöl zeytinyağı ile marine adip beklettim şimdi ızgara tava ya da yapışmaz tavada yağ eklemeden pişiricem

Sabretmek lazım bazı zamanlar 2-3 hafta takılıp kalır kilo yerinde, o dönemler tehlikeli pes edenler çok oluyor, sabırla devam etmek lazım.

Teşekkürler ☺

Amin inşallah canım 🙏

Ben kizartma yerim diyetteyken 😄, ne yapayım seviyorum☺ ekmeksiz yersen eksi bile çıkarsın, yeterki karbonhidrat alimin olmasın.
Sağol canım aynen balık varsa ekmek yoksa eksi görmek garanti👌

Teşekkürler ☺

Amin inşallah canım 🙏

Ben kizartma yerim diyetteyken 😄, ne yapayım seviyorum☺ ekmeksiz yersen eksi bile çıkarsın, yeterki karbonhidrat alimin olmasın.
Tamamdır o halde içim biraz rahatladı ekmeksiz yerim bende😊
Wasa nedir bilmiyordum siz yazınca inceledim, wasa karbonhidrat olarak mı geçiyo

X