🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın arkadaşlar
benim geçen hafta çok çok düzensiz ve kötüydü cuma tartıldığımda 80,9 u gördüm bu sabah 79,1 çok şükür akşamdan hazırlıyorum ve evde herkesin dikkat etmesi gerekiyo bu gidişle baskül ailesine dönücez edim :rolleyes: :rolleyes: 3 gündür iyi gidiyo sporda yapıyorum bakalım artık
Gercekte ev halkının desteği çok önemli maalesef bizde herkes ayrı takılıyor Büyük kız benimle sağlılık beslenmeyi seviyor küçük maalesef yemek konusunda çok seciçi oğlan çok etcil :confused: babamız hepsine göre daha idare ediyor ne pişer pişsin sesini çıkarmıyor çok şükür:dua: herşey daha güzel olacak :KK19:

Gercekte ev halkının desteği çok önemli maalesef bizde herkes ayrı takılıyor Büyük kız benimle sağlılık beslenmeyi seviyor küçük maalesef yemek konusunda çok seciçi oğlan çok etcil :confused: babamız hepsine göre daha idare ediyor ne pişer pişsin sesini çıkarmıyor çok şükür:dua: herşey daha güzel olacak :KK19:
benimkilerde maşallah her şeyi yerler hamur işi tatlıyı falan çok seviyolar dün akşam eşim irmik helvası dedi durdu ama yapmadım göbeğine bak dedim :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :-):-)neyseki yapmadım

Ben geç vakitte evime geldim hemen uyudum
ablam yiğnelerim çok çok şaşırdı hatta ne yaptı ne yaptın diye çok sordular :rolleyes:
gelelim yediklerime yine mükemmel bir sofraydı:KK36: Ama Allah tan çok karbonhidrat değil
yemek meyve ve tatlı kısmını güzel atlattım çerez kısmını sanki biraz abarttım :işsiz:

saat 4 gibi yemek yedik
1 kase yoğurt
tabağıma 5 tane lahana sarması
2 kaşık çoban kavurma
çok az tavuk
4,5 kaşık Zeytinyağlı kabak (çok güzel olmuştu)

meyve 1 sarı erik çok az üzüm(tatlı yemedim i)

1 kaseye yakın çerez birazda tuzluydu uzun zamandır çerezleri kavrulmuş ve tuzlu tüketmiyorum sanırım özlemişim :oops:
ne mutlu oluyor iltifatları alınca insan❤️ Bence de kendini baya tutmuşsun canım
Gayet iyi bence de 👏
canım insülin kullanmıyor çok şükür kilosunda çok değil orta şekilde 90 nı geçtiği dönemlerinde var şimdi 80 lerde sanırım şekeri düşünce çok fena oluyor bizde de babamda şeker hastalığı vardı.dün yeğenlerim if hakkında konuştu bende sizden öğrendiklerimi söyledim.yapmaya heves etti sanki Kan şekerine de iyi gelir dedik:rolleyes:

canım çok çok geçmiş olsun kalbini ferah tut bu hastalık hepimizi bulacak o yüzden zararsız ziyansız defolur gider biran önce :dua:
ablamla aramızda 1,5 saatlik uzaklıkta aslında normalde çok sık görüşürüz kalırımda malum sebepler birde ablamın hastalığından yanina gitmedik o da evden hiç çıkmadı ne zamandan beri sıkıldığını söyleyip duruyordu çoçuklarda özlemiş bir gidelim dedik evinde Bahçeli bahçe zamını bitmek üzere bizede iyi oldu :rolleyes:akşam geri dönük.
benimde gardrobu ayıklama zamanım gelmiş ne giyeceğim diye döktüm bir şey kalmamış :KK43:
Ben sehir dışına çıkacaksınız sandım😊 2-3 bisey olsa bikac ay daha idare eder seni
Benimde yok :mad:
Günaydın arkadaşlar 🥰
Günaydın balım
İnternete bakarak kendini üzme canım, ödem mi oluyor bacaklarda
Ödem oluyor canım aynen 😔 bir 15 kilo verip
Tekrar gozlemlemek lazım
afiyet olsun ben hiç yemedim denicem bi gün
Bende gecen gün markette elime aldım geri koydum
Bu gidisle bende alıcam😂
günaydın arkadaşlar
benim geçen hafta çok çok düzensiz ve kötüydü cuma tartıldığımda 80,9 u gördüm bu sabah 79,1 çok şükür akşamdan hazırlıyorum ve evde herkesin dikkat etmesi gerekiyo bu gidişle baskül ailesine dönücez edim :rolleyes: :rolleyes: 3 gündür iyi gidiyo sporda yapıyorum bakalım artık
Ne guzel ya yemekleri aksamdan hazırlamak 🤩 bi başladığında gerisi çorap söküğü gibi gelecek
Guzis senin eskiden de nickin boyle miydi
Sanki ben seni hatırlıyor gibiyim

günaydın arkadaşlar
kararlı gördüm seni 👏👏🧿🧿kendim yeniden başlamış gibi mutlu oldum, :KK76:

ne mutlu oluyor iltifatları alınca insan❤ Bence de kendini baya tutmuşsun canım
Gayet iyi bence de 👏
Ben sehir dışına çıkacaksınız sandım😊 2-3 bisey olsa bikac ay daha idare eder seni

Günaydın balım

Tekrar gozlemlemek lazım
Bu gidisle bende alıcam😂

Ne guzel ya yemekleri aksamdan hazırlamak 🤩 bi başladığında gerisi çorap söküğü gibi gelecek
evet tatlım hep aynıydı sanki sen de bana tanıdık geldin cuma yarışmalarında bazı diyet sayfalarında olmuş olabilir daimi ara ara buralardaydım :-) :olamaz:

ne mutlu oluyor iltifatları alınca insan❤ Bence de kendini baya tutmuşsun canım
Gayet iyi bence de 👏

Günaydın balım

Tekrar gozlemlemek lazım
Bu gidisle bende alıcam😂

lenfodem değildir ama öyle ise bile kilolu olanlarda çok problem oluyor, bence kilo azaldıkça şikayetler azalacak ve bitecek inşallah 🙏

X