🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kızlar biliyosunuz memleketteyim salı günü babannemi ziyarete gidicem, akşam yemeğine pide yaptırcam dedi, 80kusur yaşındaki kadına ben diyetteyim diyemedim, sanırım salı akşam yemek zorunda kalıcam:KK43:
Arada yenir elbet 80 yaşında babaannen pide yaptıracak ve sen yemeyeceksin 🤔 oyar seni, kilon mu var senin der haklı olarak 😂

Akşam menüm
1,5 porsiyon yeşil mercimek yemeği
5-6 kaşık light yoğurt

gece,soda

bugünüde kapattımmmm
cok guzel 👏
Kızlar biliyosunuz memleketteyim salı günü babannemi ziyarete gidicem, akşam yemeğine pide yaptırcam dedi, 80kusur yaşındaki kadına ben diyetteyim diyemedim, sanırım salı akşam yemek zorunda kalıcam:KK43:
bol ayran ve yesillikle bi parca yersin canım
Onemli olan kendini kontrol edebilmen
:KK68: :KK68: :KK68:

Teşekkür ederim canım
Başagrm hafifledi şükür ama canım çok sıkkın
Benim icin dua eder misiniz?
Ben de gelmek istiyorum ha ablanın evine 🤣lahana sarmasına bayılırım:kk77:
teşekkür ederim. Canım
Annem babam rahatsız bugun tatsız şeyler oldu
Dua edin bizim icin
Bayılırım
Evde kimse yemez o yuzden kendime hic ugrasmam anneme gittikce isterim yapar

Reddetmeyi bildiğimizde her şey daha güzel oluyor
ben de dün misafirim geldiğinde çok korkmuştum normalde ona çaktırmadan ufak ufak yemeyi düşünüyordum hani ayıp olmasın diye ama sağolsun arkadaşım çok anlayışlı çıktı
Ama ablana gidince bence sen lahanaları kacirma kendini korumada gibi düşünüp herseyden az az ye canım🥰
çok çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifa versin ❤❤
Aslında ben menümü yazmasam olacak çünkü her gün aynı şeyleri yiyorum :KK70: yine de yazayım
Sabah bir dilim tam Buğday ekmeği
sürülebilir lor biber, bir tane haşlanmış yumurta ara iki hurma 6-7 badem
akşam beş kaşık ev yogurdu
iki tane anjelika erik
iki kaşık yulaf bugün farklı olarak
üç minicik sarma iki tane biber dolmasinin kabuğunu yedim sadece kabuğuydu :)
Afiyet olsun :KK19:
Çok haklısın bende normal devam edeceğim, üzülmenin anlamı yok nasılsa pes eden kilolarimiz olacak😄

Bence de çok sasiracak🧿🧿 ve çok sevinecek👌, ablan kilolu mu🤫

Canım senin geleceğini biliyorum zaten🥰, bu sefer başaracağız Güzide🤩 canını sıkan şeylerden kurtulma sevindim, toparlanıp bomba gibi gel 💪

Afiyet olsun, fincana bayıldım 🤩
Geçmiş olsun canım 😘

Afiyet olsun 🤩

Benim ablamda hep der benim evimde diyet yapma kendi evine gidince yaparsın diye, eğer tam motivasyon varsa ablama kanmiyorum 😄 ama diğer zamanlarda kendimi tutamıyorum.☺

Bu ara az yediğini farkediyorum, az biraz yersin lahanadan☺

Afiyet olsun çok güzel görünüyor 👌

Afiyet olsun canım

Bizim evde sevilmez , ben severim ama👍

Afiyet olsun çok güzel 🧿👍 hayır demesini öğreneceğiz, harikasın bu konuda, örnek alıyorum seni 👏 diğer türlü misafir, özel günler vs. Vs. Bitmez☺

Allah feraha erdirsin canım, gelip geçsin tez zamanda sıkıntıların 😔

Afiyet olsun çok güzel 👍
Bakalım nasıl gelişecek misafir umduğunu mu yiyecek bulduğunu mu :KK70:ablarım hepsi kilolun abilerim zayıf 😂benim ananem çok zayıf bir kadındı diğer büyüklerimiz hep kilolu gen olara kızlar onlara çekmişiz😂yine gen olarak ablam şeker hastası kilo vermede istediği düzeyde olmuyor pandemide de biz yapmasını istemedik aslında kronik rahatsızlığın var üstelik sigara içiyor zayıf düşmesini istemedik beni görürse belki heveslenir ama o yemeklerle biraz zor sanki 😊keşke hepberaber gitsek ablam güzel yaptığı gibi yedirmesinide çok sever 🥰

Son düzenleme:
Bu gün kahvaltıyı geçiştirmek istiyorum çünkü olacakları kestiremiyorum :cool: pazar olmasaydı hiç yapmazdım ama hep beraber yaptığımız yemek yiyebildiğimiz gün pazar bu düzeni bozmak istemiyorum:)))

çok çok geçmiş olsun canım Rabbim Şafi ismi hürmetine acil şifa versin ❤❤

Afiyet olsun :KK19:

Bakalım nasıl gelişecek misafir umduğunu mu yiyecek bulduğunu mu :KK70:ablarım hepsi kilolun abilerim zayıf 😂benim ananem çok zayıf bir kadındı diğer büyüklerimiz hep kilolu gen olara kızlar onlara çekmişiz😂yine gen olarak ablam şeker hastası kilo vermede istediği düzeyde olmuyor pandemide de biz yapmasını istemedik aslında kronik rahatsızlığın var üstelik sigara içiyor zayıf düşmesini istemedik beni görürse belki heveslenir ama o yemeklerle biraz zor sanki 😊keşke hepberaber gitsek ablam güzel yaptığı gibi yedirmesinide çok sever 🥰
Allah sifa versin ablana
Zayıflayınca geliriz bigun ödül gününde👻
İnsanin ablası olması ne kadar guzel bisey ya
Benim yok:mad:
Günaydın canım ❤️

X