🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Benim tam tersi normal zamanda gün içinde çok yerim gün sonunda ağzıma lokma koyamam.o yüzden diyette daha kolay oluyor akşam kaçamağım olmuyor En fazla biraz çerez biraz meyvedir diyetisyenlerin verdiği akşam ara öğününü ben yapamıyorum.
Tamam canım :KK19:
oo super harika bi alışkanlık eskiden en en zorlandığım şey şu aksam yemegi ve sonrasıydı simdi ne yer ne icerlerse içsinler umrumda olmuyor
Allahım sana şükürler olsun bu iradeyi verdiğin için 🥰
Senin çaren spor canım, zaten başladın, bence mezura ile ölçülerini al farkı goreceksin
kesinlikle farkı gormek icin mezurayla olcmek lazım ve foto cekmek
İnsan eski halini unutuyor
Hadi ya:eek: aslında az şekerli bende severim sırf şeker olmasın diye atmıyorum.
Hurmayla ye canım
Sekersiz ice ice alışıyor insan aslında
Belki sekersiz icmeye devam etmelisin
seninle aynı ölçülere yakınız bence senin bölgesel sorunun var.benimde zayıfta olsam belim incelmez :confused: Alırsam tüm vücut alırım kendime boru tipi diyorum:KK70:sen sağlıklı beslenip pilatese yönelsen vücudu şekillenir :KK6:ben son kilolarda planım aletli pilatese başlamak:KK37:inşallah:KK200:
Seninle kilolarımız cok yakın ama benim vki 29 seninkinden cok yüksek
Boyunun avantajını yaşıyorsun 🧿
Mis gibi cok severim afiyet olsun
Seninle jillian nmtz yapalım 67_68 gibi düşünüyorum ne dersin incecik bir bel, sımsıkı kol ve bacak istemez misin? M Minikkelebk ve G guziss35 de katılır belki bize👍😁
isterim isterim ama var ya mahvetti beni jillian bugun yaptım yapabildigim kadar yaptım tabi ne omuz kaldı ne bacak:oops:
Kendisiyle hiç tanişmadım :KK70: Neden olmasın 💃💃
ben tanismistim bir hafta kadar simdi tekrar basladım
İns yılmam🤣
Kabak şişirdi :anneadayı:
dünkü kapya biber hesabı oldum :confused:
M Minikkelebk
. Kız bana mı güldün 🤣🤣🤣
Baktım dun biber yiyince tarti güldü bugun yine yedim kiiii😂

Bende menü mü yazayım
Sabah 1 dilim t.b ekmegi
Kapya biber
Surulebilir lor
1 haşlanmış yumurta
Ara 1 hurma 6-7 badem bir tane kofte yedim😂 alakasız oldu ama yapmıştım bana da yedirdiler
Akşam 1 tane tavuk But
150 gram yogurt
Kapya biber🤣

seninle aynı ölçülere yakınız bence senin bölgesel sorunun var.benimde zayıfta olsam belim incelmez :confused: Alırsam tüm vücut alırım kendime boru tipi diyorum:KK70:sen sağlıklı beslenip pilatese yönelsen vücudu şekillenir :KK6:ben son kilolarda planım aletli pilatese başlamak:KK37:inşallah:KK200:
Evet yaa şu kalas gibi belden sarkık göbekten kurtulmalıyım. Bol bol tunik giymek istemiyorum artık. Şu an jillian ile devam edeyim bitirdiğimde pilatese başlayayım sağol kuzum

Kızlar 2 gündür o kadar dinçtimki enerji doluydum. Ancak bugün oturduğum yerden kalkasım yok kolum kalkmıyo spor mudur sebebi?

oo super harika bi alışkanlık eskiden en en zorlandığım şey şu aksam yemegi ve sonrasıydı simdi ne yer ne icerlerse içsinler umrumda olmuyor
Allahım sana şükürler olsun bu iradeyi verdiğin için 🥰
kesinlikle farkı gormek icin mezurayla olcmek lazım ve foto cekmek
İnsan eski halini unutuyor
Hurmayla ye canım
Sekersiz ice ice alışıyor insan aslında
Belki sekersiz icmeye devam etmelisin
Seninle kilolarımız cok yakın ama benim vki 29 seninkinden cok yüksek
Boyunun avantajını yaşıyorsun 🧿
Mis gibi cok severim afiyet olsun
isterim isterim ama var ya mahvetti beni jillian bugun yaptım yapabildigim kadar yaptım tabi ne omuz kaldı ne bacak:oops:
ben tanismistim bir hafta kadar simdi tekrar basladım
İns yılmam🤣
. Kız bana mı güldün 🤣🤣🤣
Baktım dun biber yiyince tarti güldü bugun yine yedim kiiii😂
Harikasın canım bu videolar dan sonra nmtz videosu var, o şahane 👍😁

Bende menü mü yazayım
Sabah 1 dilim t.b ekmegi
Kapya biber
Surulebilir lor
1 haşlanmış yumurta
Ara 1 hurma 6-7 badem bir tane kofte yedim😂 alakasız oldu ama yapmıştım bana da yedirdiler
Akşam 1 tane tavuk But
150 gram yogurt
Kapya biber🤣
Afiyet olsun 🤩 baktın kapta eksi getiriyor yedin di mi :KK53:

Ben menüyü gece yazmıştım
Patates ve ıspanak 2 lokma peynir, yalnız kendimi çok şişkin hissediyorum neden acaba:110:

X