🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

eveeeet ben yesem artı 2:KK12::eek:

Bna kalori hesabi cok mantikli gelmiyor
Yedigin seyleriSaglikli olmasî da muhim
Ayrica yarîm ekmek tantuni 600-700 kaloridir en az o da tavuksa🤭
sabahlari 2 dilime kadar yiyebilirsin canim aksam tuketmw karbinhidrat elinden geldigince
Sağlıklı ye doya doya ye, cidden kilo verdiriyor

Nevreste Nevreste çook zor annem burda yapıyoda yapıyo ben de diyet yapmaya çalışıyorum:KK43:
Anneler rahat bırakmıyor beslenme şeklimiz değişti.En azından haftada 1-2 ağır yemekler oluyor.Ağır dediğim bizim bulgur yemeklerimiz meşhur:)
Ben aslında dikkat ediyorum ama hareketsizlikten kilo aldım🤷‍♀️

Efser Efser afiyet olsun canım içtiğin kahve latte mi? Ben diyetteyiz diye sütsüz şekersiz nescafe içiyorum sadece
Yok canım uzun süredir o tür kahveleri tüketmiyorum :110:en fazla nescafenin sütsüz şekersiz olanı içtim o da Türk kahvesiz kalınca:confused:

Türk kahvesine,süt ve bir küp şekerle yaptığım kahve :KK5:
latteden gönüllü oldu:rolleyes:

Bi arkadaş benim boyumu sormuştu ama bulamadım alıntıyı, boyum 1.69 ama belim çok kalın göbeğim neredeyse sarkacak gibi geliyo bana kol bacak ince basen yok ama bu göbek erirmi bilmem:KK43:

Yok canım uzun süredir o tür kahveleri tüketmiyorum :110:en fazla nescafenin sütsüz şekersiz olanı içtim o da Türk kahvesiz kalınca:confused:

Türk kahvesine,süt ve bir küp şekerle yaptığım kahve :KK5:
latteden gönüllü oldu:rolleyes:
Afiyet olsun canım , ben türk kahvesini şekerli bile içemiyorum, o yüzden şekersiz sütsüz nescafeye devam

Aslında akşama çok acıkmıyorum 11.30gibi kahvaltı yapıyoruz öğlen kahve akşam 18.30 civarı akşam yemeği yiyoruz. benim nedense akşam yemeğinden bikaç saat sonra içim kıyılıyo 3 gündür soda hariç hiçbir şey yemiyorum akşam yemeğinden sonra. Yarın kahvaltı porsiyonumu fotoğraflıyım size
Benim tam tersi normal zamanda gün içinde çok yerim gün sonunda ağzıma lokma koyamam.o yüzden diyette daha kolay oluyor akşam kaçamağım olmuyor En fazla biraz çerez biraz meyvedir diyetisyenlerin verdiği akşam ara öğününü ben yapamıyorum.
Tamam canım :KK19:

Bi arkadaş benim boyumu sormuştu ama bulamadım alıntıyı, boyum 1.69 ama belim çok kalın göbeğim neredeyse sarkacak gibi geliyo bana kol bacak ince basen yok ama bu göbek erirmi bilmem:KK43:
seninle aynı ölçülere yakınız bence senin bölgesel sorunun var.benimde zayıfta olsam belim incelmez :confused: Alırsam tüm vücut alırım kendime boru tipi diyorum:KK70:sen sağlıklı beslenip pilatese yönelsen vücudu şekillenir :KK6:ben son kilolarda planım aletli pilatese başlamak:KK37:inşallah:KK200:

46D25E7B-232C-47B7-B667-ED521EBA58AE.jpeg
son öğün yoğurtlu kabak :kk77:

seninle aynı ölçülere yakınız bence senin bölgesel sorunun var.benimde zayıfta olsam belim incelmez :confused: Alırsam tüm vücut alırım kendime boru tipi diyorum:KK70:sen sağlıklı beslenip pilatese yönelsen vücudu şekillenir :KK6:ben son kilolarda planım aletli pilatese başlamak:KK37:inşallah:KK200:
Seninle jillian nmtz yapalım 67_68 gibi düşünüyorum ne dersin incecik bir bel, sımsıkı kol ve bacak istemez misin? M Minikkelebk ve G guziss35 de katılır belki bize👍😁

X