🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sarayca Sarayca ve jullian el ele verdiniz bitirdiniz beni:) jullian ın enerjisine bayıldım.. hareketlerin hepsini tam şekliyle yapamasamda epey ter attım, 30dk lık sporda 4kez 2dk lık molalar verdim bunun önemi var mı?

Bu arada dünsabah tartıda 60.8 çıkarken bugün 60.9 çıkmamın sebebi ne anlamadım:KK43: sabah moralim bozuktu nerde hata yapıyorum diye şimdi spor yapınca daha iyi hissediyorum pes etmek yok
Spor sonrası kaslar ödem tutabilir, bu dönem kilona bakma, nasıl inceliğine bak 👍😄

friendlyfriendly friendlyfriendly canım doğru hatırlıyormuşum yumurta yerine bir minik muz yiyebilirsin:rolleyes:ama cidden yumurta şart:işsiz: ben ister kilo verme sürecinde isterse vermeyeyim yıllardır yumurtasız güne başlamıyorum :KK39:

Nevoş um kilomu aldın ?
Efser Efser maalesef yumurtalı poğaça bile yiyemiyorum keşke yiyebilseydim:KK43:

Valla aksam yarım ekmek yediysen
Sabahta sadece 100 gram artı çıktıysan
Vucuduna tesekkur et bence🤣❤️
Yaa gerçektenmi o zaman kalori hesabı denen şey de out! Dün günlük kalorim 800ken nasıl kilo alıyorum. En iyisi karbonhidratı tamamen hayattan çıkarmak tahıllıda olsa ekmeği bırakayım mı öyleyse? Kahvaltıda 1 dilim yiyorum

Efser Efser maalesef yumurtalı poğaça bile yiyemiyorum keşke yiyebilseydim:KK43:
Anlıyorum benimde cevremde yiyemeyen var.
Diyette en tok tutan yiyecek yumurta sabah 2 yumurta yediysen akşama kadar tok kalmak demek.
Sen bunun yerine karbohitrat olmayan bir besin seç muz olabilir peyniri biraz fazla 1 kirbit kutusu kadarsa 2 kirbit kutusu ye zeytini birazcık artır ekmekten benim gibi bırakamıyorsan 1 dilimle sınırlandır.

Bu da güzeldi hakkaten yarım ekmek yedi di mi 😂
eveeeet ben yesem artı 2:KK12::eek:
Yaa gerçektenmi o zaman kalori hesabı denen şey de out! Dün günlük kalorim 800ken nasıl kilo alıyorum. En iyisi karbonhidratı tamamen hayattan çıkarmak tahıllıda olsa ekmeği bırakayım mı öyleyse? Kahvaltıda 1 dilim yiyorum
Bna kalori hesabi cok mantikli gelmiyor
Yedigin seyleriSaglikli olmasî da muhim
Ayrica yarîm ekmek tantuni 600-700 kaloridir en az o da tavuksa🤭
sabahlari 2 dilime kadar yiyebilirsin canim aksam tuketmw karbinhidrat elinden geldigince

Bi insanîn kilosu neden baskalarini alakadar eder
Kilo verdigimi duyan görüntülü arayıp
Ustune birde akıl veriyor
Terbiyemi bozmamak icin zor duruyorum

eveeeet ben yesem artı 2:KK12::eek:

Bna kalori hesabi cok mantikli gelmiyor
Yedigin seyleriSaglikli olmasî da muhim
Ayrica yarîm ekmek tantuni 600-700 kaloridir en az o da tavuksa🤭
sabahlari 2 dilime kadar yiyebilirsin canim aksam tuketmw karbinhidrat elinden geldigince
M Minikkelebk diyetkolik uygulaması tantuniyi 420kalori gösteriyo demek bunlarada güven yok.. tamamdır canım akşamları ekmek yemiycem. Kalori hesabını bırakıyorum şu dk dan itibaren.

Bugün burda pazar var, pazardan lahana(çorba yapmak için), bamya, taze fasulye, ıspanak almayı düşünüyorum. Bunları zeytinyağlı salçalı yemek olarak yapıcak annem. Akşamları ekmeksiz light yoğurtla yicem. Bunlarda sakınca yok değil mi?

M Minikkelebk diyetkolik uygulaması tantuniyi 420kalori gösteriyo demek bunlarada güven yok.. tamamdır canım akşamları ekmek yemiycem. Kalori hesabını bırakıyorum şu dk dan itibaren.

Bugün burda pazar var, pazardan lahana(çorba yapmak için), bamya, taze fasulye, ıspanak almayı düşünüyorum. Bunları zeytinyağlı salçalı yemek olarak yapıcak annem. Akşamları ekmeksiz light yoğurtla yicem. Bunlarda sakınca yok değil mi?
Harika canım
1 tabakta ben alayım😂

Anlıyorum benimde cevremde yiyemeyen var.
Diyette en tok tutan yiyecek yumurta sabah 2 yumurta yediysen akşama kadar tok kalmak demek.
Sen bunun yerine karbohitrat olmayan bir besin seç muz olabilir peyniri biraz fazla 1 kirbit kutusu kadarsa 2 kirbit kutusu ye zeytini birazcık artır ekmekten benim gibi bırakamıyorsan 1 dilimle sınırlandır.
Aslında akşama çok acıkmıyorum 11.30gibi kahvaltı yapıyoruz öğlen kahve akşam 18.30 civarı akşam yemeği yiyoruz. benim nedense akşam yemeğinden bikaç saat sonra içim kıyılıyo 3 gündür soda hariç hiçbir şey yemiyorum akşam yemeğinden sonra. Yarın kahvaltı porsiyonumu fotoğraflıyım size

X