🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

İyi yapmışsın, açıkmazsın umarım 😬 ben alışığım 🤭
Acıkırsam yoğurt yerim :rolleyes:
şimdi kahve maden suyunu içtim :KK76:
iyiden iyiye aralıklı oruca geçeceğim galiba :KK73:diyetimin başında denedim ünsülin direncim engellemişti :110:ben peygamber efendimizin sünneti olduğu için köklü bir değişim yapmak istiyorumHoppa bakalım:KK6:

Öğlen
ızgara tavuk
salata ayran
1 kaşık bulgur pilavı
sanırım bugünü böyle kapataçağım
miss afiyet olsun yarına -500 geliyooo
İyi yapmışsın, açıkmazsın umarım 😬 ben alışığım 🤭
bende alıştım galiba ama bugün gec vakte kaldı karnım sisti cok mu yedim ki🙈
Akşam yemeği 16:20
Fırında tavuk
Salata
mis mis sabaha -600🤣
iyiden iyiye aralıklı oruca geçeceğim galiba :KK73:diyetimin başında denedim ünsülin direncim engellemişti :110:ben peygamber efendimizin sünneti olduğu için köklü bir değişim yapmak istiyorumHoppa bakalım:KK6:
bu diyete baslamadan insulin direncim vardı canım
Sıktım biraz disimi 1 ay sonra tahlil yaptırdım kalmamıştı💃🏻

mis mis sabaha -600🤣
Vardı canım ara ara açlık krizleri yaşıyorum :110:tahlil malum sebeblerimden dolayı gidemedim Hoppa
aralıklı orucu ilk denediğimde kalp çarpıntısından kötü olmuştum yavaş yavaş bir geçiş yapmak istiyorum bakalım :KK68:

Bende biraz araştırdım. Bana mantıklı geldi. Sağlık açısından yani, 3. Öğün gerçekten zaman kaybı ☺️ sanırım sabah akşam devam edeceğim, kahvaltıyı geciktirebilirim Belki, akışına bırakacağım yani 😄

mis mis sabaha -600🤣
Süper ya, canlı kanitsin insülin direncini yenmiş biri olarak 🧿🧿🧿🧿🧿

Ay inşallah eksi geliriz hep beraber 🙏

Vardı canım ara ara açlık krizleri yaşıyorum :110:tahlil malum sebeblerimden dolayı gidemedim Hoppa
aralıklı orucu ilk denediğimde kalp çarpıntısından kötü olmuştum yavaş yavaş bir geçiş yapmak istiyorum bakalım :KK68:
Canım bu İf yaygın değilken Karatay diyeti vardı (hala var), insülin direnci olanlara çok iyi geldiği yazıyordu. Aslında onun mantığıyla if aynı sayılır, Karatay ekmek yok bu nedenle beni zorluyor, bir iki ay yemem olur ama külliyen ekmeksiz yaşam mutlu etmiyor beni. Bu nedenle if daha kalıcı gibi geliyor. Koruma döneminde de rahatlıkla 2 öğün yeter gibi🤫

Sarayca Sarayca M Minikkelebk diyete çok yabancıyım kusurabakmayın, inanın hayatımda ilk kez diyet yapıyorum annem 90lardan 75lere düşmüş biri hayatı her zaman diyetti hala öyle ben bişey bilmediğimden ona soruyorum karatay diyeti en iyisi diyor ekmek şeker yok diyor ama ben ekmeksiz yapamam çünkü yumurta tavuk yemiyorum o yüzden bugün 14tahıllı diyet ekmeği aldım sabah 1 akşam 1 dilim yicem mecburen çünkü yumurta olmayınca kahvaltıda peynir vs yiyemiyorum. Sormak istediğim if nedir?

Menüm

Kahvaltı(11:00)
domates
Salatalık
1dilim ekmek
Az ezine peyniri
9zeytin

Öğlen
1fincan kahve

Akşam(18:30)
1 tabak domatesli makarna
3 kaşık yoğurt
1 dilim karpuz

Birazdan maden suyu içip günü kapatıcam

Annem diyorki makarna yedin zayıflaman imkansız, bende kalori hesabına göre bi sıkıntı yok,günlük alman gereken kaloriyi aşmadığın sürece ister makarna ister ekmek ne farkederki diyorum. Yanlış mı bu bilgim sizce?

Diyetkolik adında uygulama indirdim, bugünkü yediklerimden 600kalori aldığımı söylüyo, 600 kulağıma az geldi sanki.

Sizler deneyimlisiniz, çok güZel kilolar vermişsiniz tavsiyelerinizi severek uygularım yanlışlarımı söylerseniz eğer.

X