🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Kilo verince insanda bir rahatlık oluşuyor bunu kabul etmek lazım :KK53:
bugün o günündeyim ama şu dönem esneklik yapamam çünkü peridiyotik Olarak kilo verme dönemindeyim :KK6:
ara 1 Türk kahvesi, 1 avuç leblebi 10 kadar ay çekirdeği (baktım abartacağım )
ağzımı oyanlamak için bir kaç çiğ biber (kıl biberlerden )
halsizlikte vardı malum ev düzeni değil Ve hazır gıda yedim belki vitamin değerlerim değişti ondan dolayı suda eriyen C vitamini
Kendini çok iyi tanıyorsun. 👏👏 🧿🧿

Bu gün biraz karışık oldu.
Sabah
Yarım kase kuruyemiş
Domates
Salatalık
Peynir
Zeytin
Kıymalı yumurta
1 büyük DL köy ekmeği

Öğlen yarım kase kuruyemiş

Saat 15.00 gibi
Kuru üzüm 2 avuç

Sanırım regl yaklaşıyor canım tatlı istedi böyle bastirabildim.
Akşam 18 gibi
Bulgur pilavı ve köfte.
Bu gün bol karbonlu yedim, öğün 3 oldu, saatler farklı, ama yediklerim sağlıklı 😬☺️

Hayallah 😬 bende halsizim aslında yerimden kalkanadim ev dandini😬
Biseyden etkilendik o zama
Akşam 18 gibi
Bulgur pilavı ve köfte.
Bu gün bol karbonlu yedim, öğün 3 oldu, saatler farklı, ama yediklerim sağlıklı 😬
bulgur pilavi bana hic yaramıyor ya direkt sisiriyor
Afiyet olsun kuzum

bende yazayım menümü
Saabh domatesli yumurta,kapya biber
Surulebilir lor
3 gibi 1 bardak ligt süt, 7 badem,2 hurma
Aksam 7 kaşık kabak,yoğurt
Detoks suyu yaptı içtim
10 bin adım atıldı

Biseyden etkilendik o zama

bulgur pilavi bana hic yaramıyor ya direkt sisiriyor
Afiyet olsun kuzum

bende yazayım menümü
Saabh domatesli yumurta,kapya biber
Surulebilir lor
3 gibi 1 bardak ligt süt, 7 badem,2 hurma
Aksam 7 kaşık kabak,yoğurt
Detoks suyu yaptı içtim
10 bin adım atıldı
Afiyet olsun 🤩 gayet güzel

Selam arkadaslar ve özellikle sarayca carsamba Perşembe günü misaflrlm vardı.bugun debi kalktım telefonum acilmiyor.esim telefon buldu geldi de bebeler uyudu.simdi telefonu halledebildim.

Kilom geçen hafta 77
Bugün 76.2
-800 Gr.

1 ayda 2.5 kilom gitti.sukur.hem de bayağı bozdugum zamanlar oldu🙄.ama modumu düşürmedin.kaldigim yerden devam.😊
Ha şimdi 5 kilo gitti bu ay demeylcok isterdim🤩
Hatta9 kilo gitti 78.8 ilebasladim 69.8 oldum demeyi ah ne cok isterdim 😜😜😜.ahah Boşuna zaman kaybetmeyelim.hedefimize hemen ulaşalım insallah kizlar👩‍❤️‍👩
Haftaya 74 kusuru gorebilsem😪😱

Selam arkadaslar ve özellikle sarayca carsamba Perşembe günü misaflrlm vardı.bugun debi kalktım telefonum acilmiyor.esim telefon buldu geldi de bebeler uyudu.simdi telefonu halledebildim.

Kilom geçen hafta 77
Bugün 76.2
-800 Gr.

1 ayda 2.5 kilom gitti.sukur.hem de bayağı bozdugum zamanlar oldu🙄.ama modumu düşürmedin.kaldigim yerden devam.😊
Ha şimdi 5 kilo gitti bu ay demeylcok isterdim🤩
Hatta9 kilo gitti 78.8 ilebasladim 69.8 oldum demeyi ah ne cok isterdim 😜😜😜.ahah Boşuna zaman kaybetmeyelim.hedefimize hemen ulaşalım insallah kizlar👩‍❤️‍👩
Haftaya 74 kusuru gorebilsem😪😱
Merhaba canım bırakmamış olmana sevindim doğrusu ve gayet güzel kilo vermişsin. 2.5 kilo gayet güzel ama bu ay daha dikkatli olup 5 kilo neden vermeyesin 👍😀

X