🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Sende harikasın canımmm
Teşekkür ederim canım ben de salidan bu yana aynı kilodayım. Olur öyle duraksamalar yeter ki moral bozmadan devam edelim.
Geçen hafta ile aynı
Sen zaten bu hafta toparlanıp devam edecektir kilo almamış olman süper.
İşte bu. Sağlıklı yaşam ve haftada bir tartı
Günaydın canım bizim de canlı ders var 10 da
Kolay gelsin
Selamlar bu hafta niye böyle oldu ya
Gecen hafta 77.7
Bu hafta. 77
Giden -700
Toplam 14.500
Harika tebrikler
Sen 700 Gr beğenmiyor çok güzel Tebrikler canım
Herkesi tebrik ederim
Bu hafta cok guzel kilolar verilmiş
Teşekkürler
Herkesi tebrik ettim sıra bende. Tebrik edilecek hiç birşeyim yok :)))
Geçen hafta 67 idi hala 67
Bu sefer sende sağlıklı beslen bakalım haftaya neler olacak. Bence sonuca sende çok sasiracaksin
Kahvaltı
2 yumurta ile peynirli omlet (bugün kendime 1 yumurta hediye ettim)
4 zeytin
1 dilim çok tahıllı ekmek
domates, salatalık
Yeşil çay
Afiyet olsun
Uyanınca bir büyük bardak su
Şade kahve Hindistan cevizi yağı ile içtim kahvaltım bu şekilde
Afiyet olsun

Evet canım haftada bir tartılcam sanki tartıya bağımlı oldum bugün tartıldım bir hafta yok haftaya Cuma bakalım ne olacak

100 kilodan inip 75 olan birisi diyor tabi
Şaka şaka
Ne kadar oldu canîm sen baslayalı
Harikasın
bu benim 3 kilo vermem serüvenim 3. de hedefe ulaştım vermekte sıkıntı yok hatta Sarayca iyi birlir istesem sıfır kaçamaksız ilerlerim.öyle yapınca korumada sıkıntı çıktı yapamadım Verdikten sonra özlediğim çok şey oluyor.Gecen sonbahardan 100 kg başladım bir çok yol denedim kendimi vücudumu dinledim esnek davranarak öyle öyle Ocak ayna 96 ile girdim Sonra kendime bir çok yol haritası çıkardım kilom durursa bunu yapacağım vermeye başlayınca bunu yapacağım canım kaçamak yapmak istiyorsa şuna dikkat edeceğim Bu şekilde toparlayacağım Yapa yapa 75 gelmiş bulundum.bu süreçte Hamburgerden,dondurmaya,içli köfteden sütlaca herşeyi de yedim şu anda Özlediğim Hİçbir şey yok .inşallah bu sefer kourumayıda vermek kadar kolay oldu dileyelim olsun
Uyanınca bir büyük bardak su
Şade kahve Hindistan cevizi yağı ile içtim kahvaltım bu şekilde
sanada afiyet olsun

Son düzenleme:
Canım
inşallah yine korumada da hep beraber olup örnek olmak olsun

Son düzenleme:
Harikasın canım bu sefer koruyacağına inancım tam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…