🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Öğlen
4 adet köfte
Un çorbası
Karisik salata
10 adet kuru kayısı
50 dk yürüdüm

Aksam yogurtlu makarna salatası koca bir tabak

osibuleb canım bu hafta pek emin değilim, pek kilo veremedim, salı ile aynı kilom, bakalım nasıl olacak....

2013-03-06 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Yürümek (Asfalt) 50 dak 303.6
[2] Dost Yoğurt 100 GRAM 79.4
[3] Makarna (haşlama, yağsız, tuzsuz) 1 porsiyon 221
[4] Kuru Kayısı (gün kurusu) 10 ADET 290
[5] Mevsim Salata 1 POR.(150GR.) 45
[6] Un Çorbası 1 PORSİYON 184
[7] İzmir Köfte 1 PORSİYON 348
[8] Nane 20 GRAM 13
[9] Marul (Kıvırcık) 5 yaprak 10
[10] Yeşil Zeytin 4 adet 28
[11] Dost Yoğurt 150 GRAM 119.1
[12] Sütaş Lor Peyniri 70 GRAM 82.6
Toplam : 1116.5 kal.

07.03.2013

sabah
ılık su (1 lt)
lor
yoğurt
nane (taze)
marul 2 adet
yeşil çay

günaydın saraycam:KK54:

ayy ya moralim bozuluyo aynı kilom hep bi değişiklik yok 1 ayı geçti napmam lazım ki nerde yanlış yapıyorum bilemedim:KK43:

bol bol hareket şart mavimicim.. ben 3-4 gün yürüyemedim, kilom yerinde saydı , havalar düzelecek artık yürüyecem hep, hemde sabahın köründe :KK37:... canım sen daha bekarsın, cocuk yok... ne olur bu günlerin kıymetini bil ve sabah yürüyüşüne çık, inanılmaz keyifliii.

bol bol hareket şart mavimicim.. ben 3-4 gün yürüyemedim, kilom yerinde saydı , havalar düzelecek artık yürüyecem hep, hemde sabahın köründe :KK37:... canım sen daha bekarsın, cocuk yok... ne olur bu günlerin kıymetini bil ve sabah yürüyüşüne çık, inanılmaz keyifliii.

ayy evet tatlım ya aslına bakarsan ben de seviyorum sabahları yürümeyi de bi haftadır çok soğuk rüzgarlı oluyo o yüzden çıkamadım, ama az daha güzelleşsin havalar bak nasıl çıkıyorum evet haklısın sorumluluğum azken iyice zayıflamalıyım:KK54::KK54:

canım önceden tembellik eder yürümezdim, şimdi ise bana ödül gibi geliyor...bu sabah hava güzeldi ama ben uyanamadım,...

ayrıca bu mesajımı okuyan var ise; tüm herkese sabah yürüyüşünü tavsiye ediyorum.... 1 hafta dişinizi sıkın ve kalkıp yürüyün, sonra bana hak vereceksiniz, resmen vücudunuzda mutluluk hormonları tavan yapıyorrrr...

2013-03-07 tarihli kaloricetveliniz Miktar Kalori
[1] Erişteli Mercimek Çorbası 1 PORSİYON 200
[2] havuç 1 adet 26
[3] Mevsim Salata 1 POR.(150GR.) 45
[4] Çinekop 300 GRAM 507
[5] çıtır elma 2 45 gr 327
[6] CEVİZ 5 adet 135
[7] Dost Yoğurt 250 GRAM 198.5
[8] Kıymalı Kapuska 1 PORSİYON 190
[9] Dost Yoğurt 100 GRAM 79.4
[10] Nane 20 GRAM 13
[11] Marul (Kıvırcık) 2 yaprak 4
[12] Sütaş Lor Peyniri 70 GRAM 82.6
Toplam : 1807.5 kal.

ooo dün baya yemişim, 1800 kalori, zayıflayabilmem için çok fazla... bundan sonra balık tavuk vs. en iyisi ızgara yapayım kızartması baya kalori tutuyor... yürümem şart... kendimi hiç iyi hissetmiyorum...

sabah
önce ılık su
lor
yoğurt
yeşilçay

öğlen

*1 por. et sote
*1 por. pirinç pilavı
* 1 pors kadayıf
*elimin büyüklüğünde yağlı katmer

biliyorum çoook oldu ama yapacak bir şey yok.... akşam dengelerim yoğurt ve bir parça tavuk yer başkada bir şey yemem... şimdi yürüyüşe çıkacağım 50 dk. kadar...

Hoşgeldin arkadasim. ..
Maalesef yürüyüş yapamadim. K.validem yürüyor. Ben de kızımı uyuttum. Kesinlikle sabahları yurumeliyim.:KK50:

Cuma akşamı ne yedim.... offf bilmiyorum... yazmiycam
Bu gun nihayet yurudum
Sabah lor yumurta yoğurt zeytin
Ara nescafe sut ile yapildi
Elma
Kabak tatlısı az bisiy
Aksama balik corba salata var....
Yarin yurumek istiyorum ama misafir im gelcek hazirlik yapmaligim

canım bugün yürüdümmm
bu üşengeçlikle bn yürüdüm:KK9::KK9:
oğlanı eşime bıraktım
ayy çok komikti:KK9::KK9::KK9:

Cok iyi yapmissin canım. Kendine vakit ayirman, bebeginle daha kaliteli vakit gecirmene sebep olur... bu benim tezim:KK16:

selam kızlar ben yeni katıldım aranıza misafir olarak takip ediyordum uzun zamandır yeni üye olabildim bende 80 kiloyum ama bir türlü başlıyamıyorum rejime nasıl olacak bilmiyorum aç kalamıyorum :KK43:

X