🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

PC almaya niyetlendik şimdiye kadar tabletle idare ettik uzaktan eğitim birde iki okul birden olunca çok sıkıntılar cekiyoruz şimdilik ablasının laptopuyla idare ediyoruz psikoloji okuduğu için detaylı bir laptöp istemedi Kendisine yetiyor abisinin akşam dersleri var öyle kala kalıyoruz yukarı katımda ettim var ona yolladım şimdi :110:
onada ayrı bir PC lazım bilsemde grafik tasarım Yazılım gibi gibi derslerine yetecek kadar 😏
Ay 3 okullu çocuk olunca zor oluyordur. Bizde bu tane alacağız ama çok pahalı ya 😔

Aslında son zamanlarda ben de öyleydim. Bir lokma yediğim an durduramıyor dün kendimi. Ben ona insülin direnci değil de aç gözlülügumdem diyordum. 😁🤭
Sana Ramazan’dan örnek vereyim uzun süreli açlıktan sonra iftarda çok hızlı yiyorum artık doydum ama yine gözüm bir şeyler arıyor tatlı yemem yemeği çok yerim Sanki o an duramayacağını hissediyorsun :confused: Sonra ani şeker yükselmesinden mayışır kalırım bazen kalbim çarpar hata sahur dahi yapamam Ramazan’ı sahursuz tutarım büyük kız oğlan sahura kadar otururur sonrada yatarlar beni dahi kaldırmazlar o denli yani eşimde fazla bir şey aramaz iftar bitter herkes köşesine bizde

normal zamadada midemi tatmin edemiyorum bügün badem yedim tok tutsun diye olmadı incir yedim olmadı daha kalavvi bir şey istiyor normal zamanımda belki bunları aramam Hatta ara öğünde olmasın derim baktım yanlış yollar sürüklenecek olmadı akşam yemeğini Öne cektim sonra yavaş yavaş topladım:işsiz:

Sana Ramazan’dan örnek vereyim uzun süreli açlıktan sonra iftarda çok hızlı yiyorum artık doydum ama yine gözüm bir şeyler arıyor tatlı yemem yemeği çok yerim Sanki o an duramayacağını hissediyorsun :confused: Sonra ani şeker yükselmesinden mayışır kalırım bazen kalbim çarpar hata sahur dahi yapamam Ramazan’ı sahursuz tutarım büyük kız oğlan sahura kadar otururur sonrada yatarlar beni dahi kaldırmazlar o denli yani eşimde fazla bir şey aramaz iftar bitter herkes köşesine bizde

normal zamadada midemi tatmin edemiyorum bügün badem yedim tok tutsun diye olmadı incir yedim olmadı daha kalavvi bir şey istiyor normal zamanımda belki bunları aramam Hatta ara öğünde olmasın derim baktım yanlış yollar sürüklenecek olmadı akşam yemeğini Öne cektim sonra yavaş yavaş topladım:işsiz:
Kilolu bir çok insanın düştüğü durum aslında. Demek ki insülin direnci çok önemli. Herkesin baktirmasi lazım. Ben de yaklaşık iki senedir her gün aynı şeyi yaptım. Akşam yedikçe yedim. Bunun sonu gelmeyeceğini farkedip akşam yemeğini kestim. Kendimce çözüm ürettim şimdilik memnunum 😀

Geçen hafta 79,0
bu hafta 78,4
fark 400 gr
8DFACF7E-DD88-4501-AB3F-06B99F4D8811.jpeg
:KK200::KK200::KK200:

X