🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

Bu gün öğlen eve gitmedim. E yemek yok, tek öğün de zorluyor... Yemekhaneye indim. Pek hoşuma gitmedi ama en azından mideme sıcak bir şeyler girdi☺️ tatlı vardı ama yemedim. Hele de Perşembe günü:KK20::eek:

Öğlen ve son öğünüm
Az mercimek çorba
Sebze graten

Akşama kadar çay su kahve maden suyu Allah ne verdiyse icicez artık 😁
IMG_20200903_140133.jpg

Dünkü kilom ile aynıyım yani 400 Gr artım var. Artı olmama rağmen İlginç bir şekilde kilo verdiğimi hissediyorum. Ben ne yedigimi biliyorum varsın gitmesin kilo. Nasılsa bir süre sonra o pes edip gidecek😬
inişler çıkışlar bizim işimiz :KK19:Gitti bile diye düşün yine hafif:rolleyes:
aynen canım burayı bırakmam zaten sadece bu 15 gün bana ilaç gibi gelecek sonra kaldığım yerden devam inşallah
:KK6::KK6::KK6::KK6::KK6:
Çok değil Bazen uzaklaşmak çok iyi geliyor. Evden, işten, arkadaştan, eşten herşeyden 😁
öyle canım :KK37:
Bu gün öğlen eve gitmedim. E yemek yok, tek öğün de zorluyor... Yemekhaneye indim. Pek hoşuma gitmedi ama en azından mideme sıcak bir şeyler girdi☺ tatlı vardı ama yemedim. Hele de Perşembe günü:KK20::eek:

Öğlen ve son öğünüm
Az mercimek çorba
Sebze graten
Afiyet olsun gayet güzel :KK60:

Bugünkü gözü dönmüş menüm
Kahvaltı
tavada 1 yumurta
2-3 dilim köy peyniri
6 zeytin domates
2 wasa kekik çayı

ara 1 Türk kahvesi 1 madan suyu 4 badem

öğlen
1 büyük kase tarhana çorbası

Ara 1 Türk kahvesi 1 maden suyu kesmedi 1 incir kesmedi 2 badem

akşam
2 matarlı karnı yarık
yoğurt :anneadayı:

öğlenle 2.Aran’ını biraz uzatınca insülin direncim uyandı aylardır ne güzelde kandırıyordum :KK22:

Eki Görüntüle 2684773
martarlı karnı yarık yanına yoğurt patlıcanlar kızarmış degil
Güzel görünüyor afiyet olsun 🤩
Sanırım ünsilin direncim daha düzene girmedi anı yükselişlerde gözüm dönüyor :110:
İnsülin direnci için ne yapıyorsun. Bende yok sanırım. 1-2 sene önce yaptırmıştım test.
Bugünkü gözü dönmüş menüm
Kahvaltı
tavada 1 yumurta
2-3 dilim köy peyniri
6 zeytin domates
2 wasa kekik çayı

ara 1 Türk kahvesi 1 madan suyu 4 badem

öğlen
1 büyük kase tarhana çorbası

Ara 1 Türk kahvesi 1 maden suyu kesmedi 1 incir kesmedi 2 badem

akşam
2 matarlı karnı yarık
yoğurt :anneadayı:

öğlenle 2.Aran’ını biraz uzatınca insülin direncim uyandı aylardır ne güzelde kandırıyordum :KK22:
Çok güzel menü 🧿

Bence bitti bu iş :KK6: :KK6:
İnşallah canım bu sefer ben umutluyum. 😍
Biz bu zomm işini bir türlü oturtamadık ya:işsiz:
Aslında kolay. Bir-iki denemeden sonra oturtursunuz. Video var ilk ben video izleyerek kayıt olmuştum.

İnsülin direnci için ne yapıyorsun. Bende yok sanırım. 1-2 sene önce yaptırmıştım test.

Çok güzel menü 🧿

Aslında kolay. Bir-iki denemeden sonra oturtursunuz. Video var ilk ben video izleyerek kayıt olmuştum.
PC almaya niyetlendik şimdiye kadar tabletle idare ettik uzaktan eğitim birde iki okul birden olunca çok sıkıntılar cekiyoruz şimdilik ablasının laptopuyla idare ediyoruz psikoloji okuduğu için detaylı bir laptöp istemedi Kendisine yetiyor abisinin akşam dersleri var öyle kala kalıyoruz yukarı katımda ettim var ona yolladım şimdi :110:
onada ayrı bir PC lazım bilsemde grafik tasarım Yazılım gibi gibi derslerine yetecek kadar 😏

Çok güzel menü 🧿

Bu pandemiden dolayı öçtürmedim ama hissediyiyorum açlık şekerimin yükseldiğini Aç kalıp ağzıma bir lokma atınca durduramıyorum kendimi :110:benim insülin direncim Çok yüksekti birazda olsun düşmüştür dediydim inşallahda öyle olmuştur

ünsilin direncine şeker ilaçları veriyorlar glofor gibi Zaten ilerledikçe diyabeti oluyorsun doktor ya kilo verirsin dedi yada diyabetik adayısın şu an 100 kiloyken ölçtürdüm çok yüksekti sonra tekrar baktırdım düşmemiş dedi uzun zamandır böyle olmadım bugün baya etkiledi akşam yemeğinden sonra toparladım Ramazan’da halsizlik yapıyor aniden şeker yükselince mayışıp kalıyorum :confused:
baktırmak lazım zaten diyetisyenin ilk işi insülin direnci için kan tahlili yazar gidersen iste
inşallah yoktur kuzum :KK74:

Bu pandemiden dolayı öçtürmedim ama hissediyiyorum açlık şekerimin yükseldiğini Aç kalıp ağzıma bir lokma atınca durduramıyorum kendimi :110:benim insülin direncim Çok yüksekti birazda olsun düşmüştür dediydim inşallahda öyle olmuştur

ünsilin direncine şeker ilaçları veriyorlar glofor gibi Zaten ilerledikçe diyabeti oluyorsun doktor ya kilo verirsin dedi yada diyabetik adayısın şu an 100 kiloyken ölçtürdüm çok yüksekti sonra tekrar baktırdım düşmemiş dedi uzun zamandır böyle olmadım bugün baya etkiledi akşam yemeğinden sonra toparladım Ramazan’da halsizlik yapıyor aniden şeker yükselince mayışıp kalıyorum :confused:
baktırmak lazım zaten diyetisyenin ilk işi insülin direnci için kan tahlili yazar gidersen iste
inşallah yoktur kuzum :KK74:
Aslında son zamanlarda ben de öyleydim. Bir lokma yediğim an durduramıyor dün kendimi. Ben ona insülin direnci değil de aç gözlülügumdem diyordum. 😁🤭

X