🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın kızlar
Sarayca Sarayca iyiyim canım şükür çocuklar gelince koşturmaca başladı, bir de okul başladı mı tam şenlik :KK45:

dünkü menüm
sabah 1 dl ekmek, lor, domates, salatalık, 3 zeytin, çay
ara kakuleli türk kahvesi
öğle 2 yk taze fasulye, 2 yk makarna, 3 yk yoğurt
ara 1 kavala kurabiye (tadına bakmak gerekiyor maalesef arada bişeylerin )
akşam 4 yk patlıcan yemeği, 1 dl ekmek arkasından 2 dl şeftali, bir avuç kadar siyah üzüm

kızlar günaydın ben bu aralar çok yprgun ve yoğunum pazartesi izne çıkıcam bi yere gitmicem ev de olucam bi de tartı hala artı izinde bunu değerlendircem 15 gün baya sıkı yapıcam ama bu ara dikkat ediyorum hala arrtı ama çok halsiz ve yorgun hissediyorum
İyi tatiller canım. Ben de haftaya salidan itibaren izinliyim. Çocuklarla vakit geçiririm iyi olur.
Bende artiyim hala hiç moralimi bozmuyorum nasılsa gidecek bu kilolar. Sen de biraz dinlen planını yap ve tekrar aramıza katıl. Beraber yol arkadaşlığı yapalım. Yol uzun, ama sıkıcı olmasın 😀😍❤️

Kapadokyaya gidiyoruz eger oteller sakinse orda kalırım eşim sakin diyor yok degilse abarta gecerim hiç belli olmaz
1 defa gittim, eşim Kırşehirli oysa ki... Oralar çok güzel.iyivtatiller bol bol dinlen eğlen.. biz çetesi günübirlik tatil düşünüyoruz. İyi gelir hepimize ins.

Son düzenleme:
günaydın kızlar
Sarayca Sarayca iyiyim canım şükür çocuklar gelince koşturmaca başladı, bir de okul başladı mı tam şenlik :KK45:

dünkü menüm
sabah 1 dl ekmek, lor, domates, salatalık, 3 zeytin, çay
ara kakuleli türk kahvesi
öğle 2 yk taze fasulye, 2 yk makarna, 3 yk yoğurt
ara 1 kavala kurabiye (tadına bakmak gerekiyor maalesef arada bişeylerin )
akşam 4 yk patlıcan yemeği, 1 dl ekmek arkasından 2 dl şeftali, bir avuç kadar siyah üzüm
Çocuklar gelince miskin yerine atom karınca oluyoruz😀
Afiyet olsun 🤩 menun çok güzel 👍

Dünkü kilom ile aynıyım yani 400 Gr artım var. Artı olmama rağmen İlginç bir şekilde kilo verdiğimi hissediyorum. Ben ne yedigimi biliyorum varsın gitmesin kilo. Nasılsa bir süre sonra o pes edip gidecek😬

İyi tatiller canım. Ben de haftaya salidan itibaren izinliyim. Çocuklarla vakit geçiririm iyi olur.
Bende artiyim hala hiç moralimi bozmuyorum nasılsa gidecek bu kilolar. Sen de biraz dinlen planını yap ve tekrar aramıza katıl. Beraber yol arkadaşlığı yapalım. Yol uzun, ama sıkıcı olmasın 😀😍
aynen canım kafamda planımı yaptım zaten inşallah 15 günde güzel bir eksi görücem burayı bırakmak uzaklaşırsam daha kötü our o kilolar gidecek kafamda bitirdim sadece çok çok yorgunum :KK60: :super:

teşekkür ederim :KK19:
1 defa gittim, eşim Kırşehirli oysa ki... Oralar çok güzel.iyivtatiller bol bol dinlen eğlen.. biz çetesi günübirlik tatil düşünüyoruz. İyi gelir hepimize ins.
ben ilk defa gidecegim oralardan geçerken peri bacalarını görürdüm ama içine hiç giremedim :KK6:Asılda çok yeri değil ama eşiminde benimde deşarj olmaya ihtiyacı var:KK16:İnşallah daha güzel günlerde hepimize güzel tatiller nasip olsun:dua:
aynen canım kafamda planımı yaptım zaten inşallah 15 günde güzel bir eksi görücem burayı bırakmak uzaklaşırsam daha kötü our o kilolar gidecek kafamda bitirdim sadece çok çok yorgunum :KK60: :super:
Canım dün gece yüklediğim video da bundanda bahsediyor😉orda şıkların arasında kendinize mutlaka bir takip edecek birini bulun.burası tamda o Görevi görüyor takip eden birileri var hepimiz birbirimizi kolluyoruz 🥰😍

image.jpg
öğlene 1 kase tarhana çorbası:kk77:

ben ilk defa gidecegim oralardan geçerken peri bacalarını görürdüm ama içine hiç giremedim :KK6:Asılda çok yeri değil ama eşiminde benimde deşarj olmaya ihtiyacı var:KK16:İnşallah daha güzel günlerde hepimize güzel tatiller nasip olsun:dua:

Canım dün gece yüklediğim video da bundanda bahsediyor😉orda şıkların arasında kendinize mutlaka bir takip edecek birini bulun.burası tamda o Görevi görüyor takip eden birileri var hepimiz birbirimizi kolluyoruz 🥰😍
aynen canım burayı bırakmam zaten sadece bu 15 gün bana ilaç gibi gelecek sonra kaldığım yerden devam inşallah

Çok değil Bazen uzaklaşmak çok iyi geliyor. Evden, işten, arkadaştan, eşten herşeyden 😁

X