🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın kızlar
Sarayca iyiyim canım şükür çocuklar gelince koşturmaca başladı, bir de okul başladı mı tam şenlik

dünkü menüm
sabah 1 dl ekmek, lor, domates, salatalık, 3 zeytin, çay
ara kakuleli türk kahvesi
öğle 2 yk taze fasulye, 2 yk makarna, 3 yk yoğurt
ara 1 kavala kurabiye (tadına bakmak gerekiyor maalesef arada bişeylerin )
akşam 4 yk patlıcan yemeği, 1 dl ekmek arkasından 2 dl şeftali, bir avuç kadar siyah üzüm

İyi tatiller canım. Ben de haftaya salidan itibaren izinliyim. Çocuklarla vakit geçiririm iyi olur.
Bende artiyim hala hiç moralimi bozmuyorum nasılsa gidecek bu kilolar. Sen de biraz dinlen planını yap ve tekrar aramıza katıl. Beraber yol arkadaşlığı yapalım. Yol uzun, ama sıkıcı olmasın

Kapadokyaya gidiyoruz eger oteller sakinse orda kalırım eşim sakin diyor yok degilse abarta gecerim hiç belli olmaz
1 defa gittim, eşim Kırşehirli oysa ki... Oralar çok güzel.iyivtatiller bol bol dinlen eğlen.. biz çetesi günübirlik tatil düşünüyoruz. İyi gelir hepimize ins.

Son düzenleme:
Çocuklar gelince miskin yerine atom karınca oluyoruz
Afiyet olsun menun çok güzel

Dünkü kilom ile aynıyım yani 400 Gr artım var. Artı olmama rağmen İlginç bir şekilde kilo verdiğimi hissediyorum. Ben ne yedigimi biliyorum varsın gitmesin kilo. Nasılsa bir süre sonra o pes edip gidecek

aynen canım kafamda planımı yaptım zaten inşallah 15 günde güzel bir eksi görücem burayı bırakmak uzaklaşırsam daha kötü our o kilolar gidecek kafamda bitirdim sadece çok çok yorgunum

teşekkür ederim
1 defa gittim, eşim Kırşehirli oysa ki... Oralar çok güzel.iyivtatiller bol bol dinlen eğlen.. biz çetesi günübirlik tatil düşünüyoruz. İyi gelir hepimize ins.
ben ilk defa gidecegim oralardan geçerken peri bacalarını görürdüm ama içine hiç giremedim Asılda çok yeri değil ama eşiminde benimde deşarj olmaya ihtiyacı varİnşallah daha güzel günlerde hepimize güzel tatiller nasip olsun
aynen canım kafamda planımı yaptım zaten inşallah 15 günde güzel bir eksi görücem burayı bırakmak uzaklaşırsam daha kötü our o kilolar gidecek kafamda bitirdim sadece çok çok yorgunum
Canım dün gece yüklediğim video da bundanda bahsediyororda şıkların arasında kendinize mutlaka bir takip edecek birini bulun.burası tamda o Görevi görüyor takip eden birileri var hepimiz birbirimizi kolluyoruz

aynen canım burayı bırakmam zaten sadece bu 15 gün bana ilaç gibi gelecek sonra kaldığım yerden devam inşallah

Çok değil Bazen uzaklaşmak çok iyi geliyor. Evden, işten, arkadaştan, eşten herşeyden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…