🥗Salatadan dönenin kaşığı kırılsın 🥗 02.07.2021- 45 günde spor ve diyetle muhteşem değişim

günaydın :KK200: şekersiz 21 güne başladım bugün geçen hafta anlam veremediğim bi şişlik vardı neyse bu sabah bismillah dedim ve başladım günde en fazla 2 dilim ekmek hakkım olacak haftaya izne çıkıcam evde de devam edicem bakalım nasıl olcak her yolu deniyo gibi oldum ama napim:olamaz::super::KK28::KK49:

günaydın hayırlı sabahlar haftasonu koşturmacasından hiç giremedim

marmelat, reçel yaptım, buzluğa barbunya, bamya, taze fasulye attım.
çocukların odasına girdim dip köşe, atılcaklar ayrılcaklar güzel temizledim. sonra sil süpür ortalığı

akşama azeri pilavı istedi benimkiler, kavurmayla pilav yaptım.uzun zamandır yememiştim yedim maalesef :KK35:

çocukların odasına girdim dip köşe, atılcaklar ayrılcaklar güzel temizledim. sonra sil süpür ortalığı

akşama azeri pilavı istedi benimkiler, kavurmayla pilav yaptım.uzun zamandır yememiştim yedim maalesef :KK35:
ellerine sağlık canım Allah güle güle yedirmek nasip etsin

ellerine sağlık afiyetle sağlıkla yemeyi nasip etsin :KK36:Dün de kaldı bu gün nerde kalmıştık diyoruz:KK6:
buralar bugün çok sessizz
evet umarım herkes iyidir :110:
Sarayca Sarayca sanırım o’neil okul telaşı vardır :anne:diye düşündüm umarım herşey yollundadır :KK60:

Hadi kıceler toplanın bakem nerde kalmıştık :KK5:
güncel kilom artılarda 79.4 umursuyorum aslaaaaa!!!! ben onun gibi ne inatçı kilolarla Yedim yuttum teeeheyyy:dondurma:
ve en büyük sınav diyettle tatil beni bekliyor bakalım ne olacak:rolleyes:

Önemli olan toparlamak :KK60:
bu hafta karbonhidrat alımına dikkat edersen yine Eski kiloya toplarsın
mercimek bende şişkinlik yapıyor (kuru bakliyatların geneli ) belki onun şişkinliğidir?

Aynen canım mercimek bizdede şişlik yapıyor
+1 hala duruyor bugün dikkat etmeme rağmen
Kafayı cumaya kotladim inşallah istediğim bir kilo var gelirim

Bugün okul banka komşuya gittim misafir derken yeni sakinledim
1.sinif okutucam için bu hafta okula gitmiycem bayağı mutlu
Eğer eşim yaylaya götürürse
1 hafta bı dinlenirim oralarda yürüyüş çok güzel
Gitmessem yavaş yavaş lesli ablamla spor yapmam gerekecek

eşim dün geldi görümceme gitmesi gerekti birlikte oraya gittik çoçuklarla aylar sonra annemden sonra ilk ev gezmem :cool:kendimi suç işlemiş birazdan suç üstü yakalanacak gibi hissettim :KK70:
bugün diyete gelince benim dışında gelişince tabi sapmalar düzensizlikler oldu :confused:
ayın 1 de kaçamak günümdü Bugüne kaydı Diyelim :oops:Çok örnek menü değil:ıslık:
Motivasyonunuzu etkilememek için yazmayı düşünmüyorum :oops:yinede yaz derseniz yazarım hiç sorun değil:KK4:
dengeye baktığımda poretein (Izgara menüsü) ağırlıklı az meyve (2 dilim karpuz) benim dışımda gelişen şekerli nes kahve (geri çeviremedim)
birazda karbonhidrat var(beyaz ekmek)Hoppakünefe ve fıstıklı tatlı vardı tatbiki geri çevirdim Kaçamağında bir tozu var:rolleyes:
bozdum mu?hayırrrrrrr !!!
bıraktım mı? Aslaaaaa !!!
yarın sıkı bir diyetle tekrar devam tartıdaki rakamla hiç ilgilenmiyor nerde kalmıştık diyoruz :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::KK6::KK6:
Canım kacamaklarin bile gayet ideal. Künefeyi geri cevirdiysen sen oldun demektir. Darısı bize👌😀👍👏🤭

Günaydın hayırlı sabahlar
Dün gece bı hata yapıp program dışı mercimekli köfte yedim
Hemen tartıda +1 olarak göstermiş
Önemli hayirrrr yepyeni bir gün ve yeni başlangıç kaldığım yerden tam gaz devammm
Hayırlı sabahlar hanımlar
İşte bu. Ne yersek yiyelim hemen önümüze bakacağız 👏

X