Salât-u Selam

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3400 salâvatı Feminas Feminas nickli arkadaşımızın "Allah'ım hakkıyla hafizligimi tekrar sağlayabilmemi yaşayabilmemi nasip eyle.
Ogluma uysallik ver ağlama huyu ve uykusu düzene girsin .
Eşime bol helal rızık ver borcumuzu odeyebilmeyi nasip eyle .
Anneme babama cennetin en güzel yerinden köşkler nasip eyle .
Evlat hasreti çeken herkesin o güzel kokuya kavusabilmesini hastaların sağlıklarına kavuşmasını nasip eyle .
Amin ❤️" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 400
2) emine (kk de olmayan) 300
3) Hanife (kk de olmayan) 400
4) gül (kk de olmayan) 700
5) Meral01 Meral01 100
6) kavs-i kuzah kavs-i kuzah 200
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 650
9) Aktif Lora Aktif Lora -
10) Feminas Feminas 550
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim --

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3400 salâvatı Feminas Feminas nickli arkadaşımızın "Allah'ım hakkıyla hafizligimi tekrar sağlayabilmemi yaşayabilmemi nasip eyle.
Evlat hasreti çeken herkesin o güzel kokuya kavusabilmesini hastaların sağlıklarına kavuşmasını nasip eyle .
Amin ❤️" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

5) Meral01 Meral01 100
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 650
10) Feminas Feminas 550
11) A Aselazrapinar 100
Çok çok amin 🥺

Bugünkü Duamız

5) Meral01 Meral01 100
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 650
10) Feminas Feminas 550
11) A Aselazrapinar 100
+100 aminnn 🤲❤️

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3400 salâvatı @ashelazrapinar nickli arkadaşımızın "İki küçük kız çocuğum var Allah onların yollarını, bantlarını açık etsin. Babalari 2 sene once evi terk ettigi gibi oturdugumuz evden de cikartmak icin dava açtı. Hayırlısı ile o davayı kazanalım. Babalari bir senedir kizlarini arayip sormuyor. Allah onun gonlune vicdan merhamet ve evlat sevgisi versin ve baba olarak kızlarına sahip çıkıp sorumluluklarını yerine getirsin, amin" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 200
2) emine (kk de olmayan) -
4) gül (kk de olmayan) 1550
5) Meral01 Meral01 100
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 650
10) Feminas Feminas -
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim --- (günü gününe girip herkesin kendine özel olan dusasini yapmamız lazım. İstersen listeden cikabilirsin ya da duaları ertesi sabah yapıp dualadım diye mesaj atabilirsin.)

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 3400 salâvatı @ashelazrapinar nickli arkadaşımızın "İki küçük kız çocuğum var Allah onların yollarını, bantlarını açık etsin. Babalari 2 sene once evi terk ettigi gibi oturdugumuz evden de cikartmak icin dava açtı. Hayırlısı ile o davayı kazanalım. Babalari bir senedir kizlarini arayip sormuyor. Allah onun gonlune vicdan merhamet ve evlat sevgisi versin ve baba olarak kızlarına sahip çıkıp sorumluluklarını yerine getirsin, amin" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 200
2) emine (kk de olmayan) -
4) gül (kk de olmayan) 1550
5) Meral01 Meral01 100
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 650
10) Feminas Feminas -
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim --- (günü gününe girip herkesin kendine özel olan dusasini yapmamız lazım. İstersen listeden cikabilirsin ya da duaları ertesi sabah yapıp dualadım diye mesaj atabilirsin.)
Bugün okuyamadım, sinemaya gitmiştim o saatlerde, unuttum öyle ama 100 tane ekstra okuyup dualarım 🤲

X