Salât-u Selam

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2400 salâvatı Aktif Lora Aktif Lora nickli arkadaşımızın "Ya Allah, Ya Rab, ya Hayyü ya Kayyûm. Ya Zel Celali vel- İkram
Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim.Bana helâl rızık ver.
Allah’ım, eğer rızkımız semada ise onu indirEğer yerde ise onu çıkarUzakta ise onu yaklaştır.Yakın ise kolaylaştır,Az ise çoğalt. Çok ise onu bereketlendir. Fettah ismin hûrmetine senden istiyorum. Rabbim burdaki dua eden arkadaslarimin da duasini kabul et Amin..." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 300
2) emine (kk de olmayan) 200
3) Hanife (kk de olmayan) 200
4) gül (kk de olmayan) 600
5) Meral01 Meral01 100
6) kavs-i kuzah kavs-i kuzah 150
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 400
9) Aktif Lora Aktif Lora 150
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim -

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2400 salâvatı Aktif Lora Aktif Lora nickli arkadaşımızın "Ya Allah, Ya Rab, ya Hayyü ya Kayyûm. Ya Zel Celali vel- İkram
Yüceler yücesi olan isminin hakkı için senden isterim.Bana helâl rızık ver.
Allah’ım, eğer rızkımız semada ise onu indirEğer yerde ise onu çıkarUzakta ise onu yaklaştır.Yakın ise kolaylaştır,Az ise çoğalt. Çok ise onu bereketlendir. Fettah ismin hûrmetine senden istiyorum. Rabbim burdaki dua eden arkadaslarimin da duasini kabul et Amin..." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 300
2) emine (kk de olmayan) 200
3) Hanife (kk de olmayan) 200
4) gül (kk de olmayan) 600
5) Meral01 Meral01 100
6) kavs-i kuzah kavs-i kuzah 150
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 400
9) Aktif Lora Aktif Lora 150
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim -