Salât-u Selam

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2700 salâvatı A R Y A A R Y A nickli arkadaşımızın "Rabbim beni sevdiklerimle daim eyle, anneme eşime ablalarıma yeğenlerime ve tüm sevdiklerime sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip eyle 🤲❤️ Sen bütün kâinatın ve insanların Rabbisin Allahım, senin ol demenle olacak herşey. Senin gücün kuvvetin herşeye yeter. Eşimle bana katından hayırlı salih saliha evlatlar nasip eyle, yüreğimizdeki evlat hasretini tez zamanda bir evlatla dindir yarabbimmm amin amin amin" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

1) nilüfer (kk de olmayan) 300
2) emine (kk de olmayan) 200
3) Hanife (kk de olmayan) 700
4) gül (kk de olmayan) 350
5) Meral01 Meral01 250
6) kavs-i kuzah kavs-i kuzah 200
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 400
9) Aktif Lora Aktif Lora -
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim -

Haha :KK70: sadece sayılara odaklandigim için farketmemisim bile :KK71:
Ben de sadece sayı yazıp bırakacaktım. "Nedir" kelimesini okuyunca " Allah Allah, var bunda bir iş. Anlayamadı mı acaba? Ama anlaması lazım." diye sayının yanına uzun yazdım.😆😅🤣

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2700 salâvatı A R Y A A R Y A nickli arkadaşımızın "Rabbim beni sevdiklerimle daim eyle, anneme eşime ablalarıma yeğenlerime ve tüm sevdiklerime sağlıklı mutlu uzun ömürler nasip eyle 🤲❤️ Sen bütün kâinatın ve insanların Rabbisin Allahım, senin ol demenle olacak herşey. Senin gücün kuvvetin herşeye yeter. Eşimle bana katından hayırlı salih saliha evlatlar nasip eyle, yüreğimizdeki evlat hasretini tez zamanda bir evlatla dindir yarabbimmm amin amin amin" niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

2) emine (kk de olmayan) 200
3) Hanife (kk de olmayan) 700
4) gül (kk de olmayan) 350
5) Meral01 Meral01 250
7) A R Y A A R Y A -
8) RedGirl RedGirl 400
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim -
Allah razı olsun canım. 🤲❤️

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2700 salâvatı RedGirl RedGirl nickli arkadaşımızın "Allah'ım sen gönlümdeki darlığı feraha çıkart, içimdeki sıkıntıyı dindir. Abimin hayırlısı ile namaza başlaması için ona yol göster. Ben ve tüm müslüman kardeşlerimin namazı hakkı ile eda etmemizi nasip et, sen onları kabul eyle. Dua eden tüm kardeşlerimin gönlündeki iyi dualarını kabul eyle amin." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

2) emine (kk de olmayan) 400
3) Hanife (kk de olmayan) 250
4) gül (kk de olmayan) 550
5) Meral01 Meral01 200
7) A R Y A A R Y A 100
8) RedGirl RedGirl 400
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim --

Bugünkü Duamız

Bismillahirrahmanirrahim. Allah'a hamd ve peygamberimize salât ve selamlar olsun. Çekmiş olduğumuz 2700 salâvatı RedGirl RedGirl nickli arkadaşımızın "Allah'ım sen gönlümdeki darlığı feraha çıkart, içimdeki sıkıntıyı dindir. Abimin hayırlısı ile namaza başlaması için ona yol göster. Ben ve tüm müslüman kardeşlerimin namazı hakkı ile eda etmemizi nasip et, sen onları kabul eyle. Dua eden tüm kardeşlerimin gönlündeki iyi dualarını kabul eyle amin." niyeti için dualadik sen kabul eyle. Allah’ım, seni anmak, sana şükretmek, sana güzelce kulluk etmekte bize yardım et, amin 🤲.

2) emine (kk de olmayan) 400
3) Hanife (kk de olmayan) 250
4) gül (kk de olmayan) 550
5) Meral01 Meral01 200
7) A R Y A A R Y A 100
8) RedGirl RedGirl 400
10) Feminas Feminas 200
11) A Aselazrapinar 100
12) gulrecelim gulrecelim --