🌺 Salat-ı Tefriciye 🌺

Beni eklemiştin değil mi canım?
Evet canım eklemiştim

Canım 1 günde 150 adet beni de zorlayacak gibi cıksam mı acaba listeden kimsenin hakkına girmiyim
1 ay içinde hızlıca tamamlayabilmek için aslında sayı fazla olduğunda yavaş yavaş kopmalarda olabilir. Okuyamadığın durumda yardımcı da oluruz ama tabii sen bilirsin

Evet canım eklemiştim

1 ay içinde hızlıca tamamlayabilmek için aslında sayı fazla olduğunda yavaş yavaş kopmalarda olabilir. Okuyamadığın durumda yardımcı da oluruz ama tabii sen bilirsin
Canım sen beni bu tura alma bidahakine gireyim. Bitiremedim mi stres yapıyorum baya. Bi başka dua okudugum yer daha var orası bi bitsin

Ben katılırım ama bi çok grupta varım kafam karışıyor hem kk de hem de dışarda dua gruplarında varım. Eğer günlük sayı fazla olmazsa katılırım. Aksi takdirde elime tesbih alıp bi oturuyorum saatler sürüyo uyuklamaya başlayınca bırakıp sonra devam ediyorum liste son halini alsın ben öyle bilgi veririm olur mu balım

Merhabalar. Listede ben yok muyum göremedim mi pardonn yeni liste sandim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…