🌺 Salat-ı Tefriciye 🌺

Zeynep arkadaşıma okudum Allah kabul etsin inşallah kusura bakmayın geç kaldım. Liste bitti sanırım. Hepimizin dualarını kabul etsin rabbim inşallah. Hepinizin ağzına sağlık arkadaşlar

Zeynep arkadasima okudum Allah kabul etsin insallah muhursuzpusula

@Renkli Fiyonk canım duan tamamlandı. Rabbim tez vakitte dualarımızı kabul eylesin
Allah herkesten razi olsun ağzınıza sağlık şu mübarek günlerde inşallah hepimiz dualarimizin oldu şükür sevincini yaşarız Herkese hayırlı ramazanlar dilerim

Okumadığım arkadaşıma okudum rabbim kabul etsin inşallah kusura bakmayın geç kaldım çok önemli sağlık sorunlarım vardı hakkınızı helal edin

Life light
R rana20
E Ebruazra
S Seferye hatun

Dualarınızda S Se_n_299 ve kardeşleri eksik yani toplamda 3 kişi ve bu arkadaşımız banlanmış. O yüzden sizlere okuyup okumadığını bilmiyoruz ama aksatmadan okuyorlardı. Bu sebeple bunun kararını sizlere bırakıyorum

Özellikle Life light ve R rana20 dualarınız sadece o arkadaşımızı bekliyor. Diğer arkadaşlarda farklı kişilerinde eksikleri var bekliyoruz o yüzden

Bilemedim canım ama okuyordu o arkadaş bence bir kaç gün bekleyip gelmezse okuyalım

Sukur kavusturana arkadaslar cok üzüldüm bi konu açmıştım forumda yonetici engelledi uc gun. Elif arkadasimiza da rabia hurriyet arkadasimizada 288+144 okuduk. Su an sadece zeynep arkadasimizinki var onunda 144 u okundu 288 kaldi okuyacagim ve bildirim yapacağım. İnanirmisiniz fazla okumasalar bari dedim ziyaretci olarak sayfayi takip ettim. İyiki okumadiniz fazladan.

Tahmin ettik canım senin okuyacağını hiç atlamadan okudun çünkü.Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…