🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

Allah şahit şuan ağlıyorum galiba sekiz yada dokuz

Sirami bekliyim cnm belki o zamana kadar toparlanirim

Okundu Rabbim kabul etsin inşallah

Magnifiaque arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin inşaallah Morrmeneksee

Magnifiaque canım niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Morrmeneksee

Bugün sana yazacaktım müsait olamadım kendimi çok kötü hissediyorum bana belki bı yol gösterirsin dua edersin diye hepinizden dua istiyorum kızlar Allah rızası için
Canım Rabbim ferahlık versin inşallah... Kendine de çocuklarına da kızma lütfen. Çocuklarımız Rabbimin bizlere hediyesi emaneti adı üstünde çocuk yaramazlıkta yapsalar bizleri çok ta zorlasalar bir gülüşlerine dünyaları verirsin. Sen bence bu içinde ki sıkıntıyı otur eşinle paylaş biraz senin yükünü hafifletsin. Sende biraz kendine vakit ayır kafanı dağıt emin ol çok iyi gelecektir. Böyle durumlarda Allaha daha da yanaş inan en güzel huzur orda. İçinden sürekli olarak "La ilahe illa ente sübhaneke inni küntü mine’z-zâlimîn" çek yada İnşirah suresini oku çok faydası olur gönlün ferahlar. Rabbim yardımcın olsun en kısa sürede iyi haberlerini alalım inşallah

Bugün sana yazacaktım müsait olamadım kendimi çok kötü hissediyorum bana belki bı yol gösterirsin dua edersin diye hepinizden dua istiyorum kızlar Allah rızası için

Kuzum ben bunlari yapiyorum iyi geliyor dene istersen

Okundu Rabbim kabul etsin inşallah

Magnifiaque için okudum rabbim kabul etsin inşallah Morrmeneksee

Magnifiaque arkadaşımızın niyetine okudum Allah kabul etsin inşaallah Morrmeneksee

Magnifiaque için okudum

Magnifiaque için okudum rabbim kabul etsin inşallah canım
Morrmeneksee

Magnifiaque canım niyetine okudum Rabbim kabul etsin inşallah
Morrmeneksee

Magnifiaque Kardesimiz için 164 tane okudum Morrmeneksee
Rabbim sıkıntılarına derman versin sizleri ferahlatsın insallah
Hepinizden Allah razi olsun agziniza yureginize saglik

Morrmeneksee evet cicegim

Sirami bekliyim cnm belki o zamann
Mutlaka deneyecem teşekkür ederim canım Allah razı olsun

okudum Rabbim tez vakitte kabul etsin inşaAllah

Okudum Rabbim kabul etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…