🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

Hiç olmadık iftiralara maruz kaliyoru
Nasıl yapabilirler böyle bir şeyi ya bence bulabilirsin Allah kolaylık versin arkadaşım
Ama nasıl bulabilirim. Polis tanıdık varmı kızlar gerçekten çok ihtiyacım var.

W
Hiç olmadık iftiralara maruz kaliyoru

Ama nasıl bulabilirim. Polis tanıdık varmı kızlar gerçekten çok ihtiyacım var.
Kiminle konustunu yanlısa cekıyolar anlamadım?
Simdi bırsey derdımde neyse..
Acıkcası Bunların hepsine esın musade edıyorsa sende o evliliği gözden gecir derim.
Hayatin durmadan kendını aklamakla mı gececek boyle?

Bayiden ımkansız
Mahkemelık olsan belkı mahkeme kararı ıle kayıt cıkaralabılır ama bu konusma kayıtı olmaz
Yanı saat kacta ne kdr süre konustuğunu cıkarırlar sadece bırde mesaj kayıtlarını
Ses kaydını sanmıyorum
Ama bazı programlar var telefon konusmanı telefonuna kaydediyor

Tanıdık bir telefoncu varsa istersen ona sor canım Allah kimseyi iftiraya maruz bırakmasin peki kim bu iftirayı atacak kişi niye atıyor özel değilse
Kayinpederimle konuştum. Oda gitmiş başka bir şekilde aktarmış. Onu ortaya çıkarmak istiyorum yoksa hep çamur at izi kalsın

Kuzum ekran kaydedici yaptın görüntü var ama ses yok sadece malesef. Of valla varya öyle bir imtihan içindeyim ki anlatsam bitmez.

Canım zaten eşim böyle olmasa iş bu raddeye gelmez. Onun amacı bana iftira attırıp ya bitirsin kendini ajlasin yada onun her türlü sıkıntısını cekecem. Ah bir bilsen çocuklar var.ya onlarsiz kalırım herşeyi bitirir yada haklarından gelip savaşacam çocuklarımla.

Mahkeme versede ben bakabilecek durumda değilim sıkıntı malesef orda gerçekten insanın altı. Bileziği olmadan evlilik olmamamli

Morrmeneksee
MoonfacedMom niyetiyle okudum rabbim kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…