🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

6.GÜN SIRA Saliha40 ANNESİ NİYETI

NİYETİM ; İSMİM SEVINC

Gonlumden gecen dualarımın kabulü için diyelim..

KIZLAR HERGUN BU SAATTE YENİ KISININ DUASINI PAYLASACAĞIM.
BİLDİRİMLER SAAT 21.30 A KADAR TAMAMLANMIS OLSUN LÜTFENN
NE BİR EKSIK NE BİR FAZLA OKUMAMAYA GAYRET EDIN LÜTFEN
VIDEO ATTIM ARAPCADAN OKUNUSUNU NOT ALIN (ARAPCA BILMEYENLER ICIN) O ŞEKILDE OKUYUN LÜTFEN
KENDİ DUANIZ GİBİ SAMIMI VE ICTEN SEKILDE DUA EDIN OKUYUN KIZLAR
ADETLİ İKEN OKUNABILIR AMA NORMAL ZAMANDA ABDESTLİ OKUMAKTA FAYDA VAR MÜMKÜNSE KIBLEYE DONUK SEKILDE OKUYUN BULUNDUĞUNUZ ORTAM, KIYAFETLERİNİZ TEMIZ OLMASINA DIKKAT EDIN

BASTA EUZUBESMELE YETERLİ OLACAKTIR DİLEYEN HER DEFASINDA BESMELE CEKEBILIR

4444 salat-ı tefriciye Duası...

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
(KIZLAR ARAPCA OKUNUSU VIDEO OLARAK ATTIM ORDAKINE GORE OKUYUN SIZ YINEDE)

Anlamı:
"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."
{{{{{{{{{{{{{{{{ ÖNEMLİ}}}}}}}}}}}}}}}}}

Tefriciye’ye niyet nasıl yapılır?

İlk önce niyet ederek 2 rekat namaz kılınır. Namaz bitip selam verince 100 defa "Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh" diyerek tövbe ve istigfar edilir. Sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.“
ayeti okunur ve Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlanır.(Kızlar buranın tamamını dua sahıbi yapacak)

1 =) GÜNLÜK KİŞİ BASI 200 TANE
DUA SAHİBİ KENDİNE 244 TANE OKUYACAK

2 =) BİLDİRİMLER AKSAM SAAT 21.30 A KADAR BITMIS OLACAK VE SIRA DİĞER KISIYE GECECEK..
SIRASI GELEN ARKADASA BEN OZEL MESAJ ATIP DUASINI ALACAĞIM..

melankolimm
K karamelli001
Life light
Ceren0134
namaste21
Saliha40 anne
SoLeiL12
M Mavikiz0
@Ada-anne
MoonfacedMom
Saliha40
Perfect Match
burcusami
Mintimint
5 528mucizemmm
A arkadasimes
K karamelli001 anne
bluepinkk
Morrmeneksee
B Buluts34
ohbb

Selamün aleyküm hanimlar. Açıkçası onları bildiğim için ben kendi evime geçtim ve eşimi aradım açmadı kp aradım dedimki çocuklarımı eve getirin kızdı bende dedim oğluna de çocuklarımı getirsin ve teli kapadim babamı arayıp hakkımda olmayacak şeyler söylemiş. Benim kayın peder ilişkisi bitti artık ikimizde pek zor görünüyor eşimde onlar öyle olunca pek düzelecek gibi görünmüyor. Eşimin amcası aile büyüğü artık hakkımda ne anlatmislarsa bende dualarla oe bir ifade ettim ki oar şaşkına döndü ve bana hak verdiler. Ve eşimi karşıma getirdiler tabi eşim yalan söyledi iftira attı ben çok sakin kaldım hatta hata yapıp kendini ele verdi. Baktılar olmuyor eşim dedi ya böyle yada git ama ben yine defolup gitmedim. Sadece amcası ona had bildirdi. Suan evimdeyim eşimle Arap ya daha kötü olacak çünkü bu sefer hepsi bana kinli ve asla düzelecek gibi değil. Özür bekliyolar bende kafam kesilse dilemem ve bu büyük sorun olacak ilerisi için evliliğine de zarar gelecek. Bakalım zaman ne yi gösterecek. En güzel an bugün oğlum küçüğü 2 yaşıda ve bugün okadra bana sarıldı beni boğacak kadar bu kadar etkileneceğini tahmin edemezdim. Onu her an tutmami sarilmami istiyor. Hatta sanki gideceğim diye boğazımı sıkıyor. Onunla çok ayrı bağımız var sabah gulumseyerek bana bakarak yüzüme dokunarak tebessümunu ömrüm boyunca unutmam. Kızlar inşallah bu Tefriciye kp kv eşimin ailesinin kinini yok eder ve onların bana beklediği düşmanlik biter yoksa eşimle zor. Böyle olunca oda onlardan yana . İnşallah oda aileside kini nefreti bana karşı gider bir daha gelmez. Şimdilik böyle. Kusura bakmayın dün de bugünde geciktirdim. Olaylar yeni ve küçüğüm hiç bırakmadı beni. Hepinizden Allah razı olsun iyi geceler

Sevinç ablamıza okudum. Allah gönlündeki dualarını kabul etsin inşallah Morrmeneksee

Canım evladına kavuştuğunu için çok sevindim. İnşallah bu duaların hürmetine rabbim kalplerinizi birbirinize ısındırır.

Okudum Allah kabul etsin

Morrmeneksee kuzum listede benim etiketimi unutmuşsun

Allah esininkalbine senin sevgini aşkını koysun ins..

Saliha40 annesi teyzemizin niyetine okudum Allah kabul etsin Morrmeneksee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…