🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

Canım Allah razı olsun çok güzel dua kardeşliğine vesile oldun. Rabbim hepimizin duasını kabul olunmuşlardan eylesin inşallah

200 tane okumamıştım hiç birde fettahı da birden yüklenince baya zorladı yarın daha başka olacak inşallah
Aniden yüklenme ztn. 1 gunumüz var sakın sakın oku ben her namaz sonrasında 40 defa okuyorum daha dogrusu oyle dusundum de yıne duramadım bır anda cektım o ayrı ama kasmadan yavas yavas oku sakın bır ortamda

Morrmeneksee acaba buradada küçük rakamlarlada olsa kumbaramı açsak. Mesela ben hızlı okuyorum benim gibi olanda varsa yeni öğrenenlere kumbaradan destek olurduk
Bence tefriciyede kumbara olmamalı canım.Direk o kişinin duasına yoğunlaşıp düşünerek okumak daha etkili olur bence
He yetiştiremeyenlere yardım ederiz yine dua sahibine niyetlenerek ama kumbara gibi değil

Bence tefriciyede kumbara olmamalı canım.Direk o kişinin duasına yoğunlaşıp düşünerek okumak daha etkili olur bence
He yetiştiremeyenlere yardım ederiz yine dua sahibine niyetlenerek ama kumbara gibi değil
Bende sana katılıyorum niyetle okunması gerekiyor bu duanın. Kim için niyetlendiğimiz belli olmayacak.

Ins dualarınızda dua kardeşime diye de söyleseniz hacet namazında .. Ben sanmıyorum ki burda ki arkadaşların Allahın razı olmadığı bi dua isteyeceğini..

melankolimm 4444 TEFRİCİYEN TAMAM ALLAH KABUL ETSİN NIYETINI TEZ ZAMANDA INSALLAH MUTLAKA KUCUKTE OLSA SADAKA VER AMA OLURMU...
Canım netim bitiyor ben listeyi kaydettim hergun o kişinin niyetine okicam siz beni okundu bilin olurmu. Bir süreliğine giremicem. Ama okicam. Teşekkür ederim şimdiden. Allah'a emanet olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…