🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

merhaba ben burda yeniyim bende Selati Tefriciye okumaya başladım fakat yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum bana yardım eder misiniz okuyabilenler yazar mı lütfen ..

21. GÜN SIRA @cevizli tarcinli kek niyeti 🤲 🤲

KİŞİ BAŞI 164
DUA SAHİBİ KENDİNE 180 TANE OKUYACAK

Niyetim,🤲

Bismillahirrahmanirrahim Allah'ım sana açtığımız bu elleri geri çevirme rabbim evime huzur bereket çocuklarıma sağlık sıhhat ver. Eşimin en yakın zamanda abileriyle olan mal varlıklarını kazasız belasız bolusmelerine yardım et

🔔 KIZLAR HERGUN BU SAATTE YENİ KISININ DUASINI PAYLASACAĞIM.
BİLDİRİMLER SAAT 21. 30 A KADAR TAMAMLANMIS OLSUN LÜTFENN
🔔NE BİR EKSIK NE BİR FAZLA OKUMAMAYA GAYRET EDIN LÜTFEN
🔔VIDEO ATTIM ARAPCADAN OKUNUSUNU NOT ALIN (ARAPCA BILMEYENLER ICIN) O ŞEKILDE OKUYUN LÜTFEN
🔔KENDİ DUANIZ GİBİ SAMIMI VE ICTEN SEKILDE DUA EDIN OKUYUN KIZLAR 🤲
🔔ADETLİ İKEN OKUNABILIR AMA NORMAL ZAMANDA ABDESTLİ OKUMAKTA FAYDA VAR MÜMKÜNSE KIBLEYE DONUK SEKILDE OKUYUN BULUNDUĞUNUZ ORTAM, KIYAFETLERİNİZ TEMIZ OLMASINA DIKKAT EDIN ❤️

🔔BASTA EUZUBESMELE YETERLİ OLACAKTIR DİLEYEN HER DEFASINDA BESMELE CEKEBILIR
✳️✳️✳️✴️✴️✴️✴️✴️✴️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✴️✴️

4444 salat-ı tefriciye Duası...

Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.
(KIZLAR ARAPCA OKUNUSU VIDEO OLARAK ATTIM ORDAKINE GORE OKUYUN SIZ YINEDE)

Anlamı:
"Allâh’ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)’e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."
{{{{{{{{{{{{{{{{ ÖNEMLİ}}}}}}}}}}}}}}}}}

Tefriciye’ye niyet nasıl yapılır?(sadece dua sahıbi yapacak)

İlk önce niyet ederek 2 rekat namaz kılınır. Namaz bitip selam verince 100 defa "Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh" diyerek tövbe ve istigfar edilir. Sonra Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.“
ayeti okunur ve Euzü besmele çekip Salat-ı Tefriciyeyi okumaya başlanır.(Kızlar buranın tamamını dua sahıbi yapacak)

1 =) GÜNLÜK KİŞİ BASI 164 TANE
DUA SAHİBİ KENDİNE 180 TANE OKUYACAK

2 =) BİLDİRİMLER AKSAM SAAT 21.30 A KADAR BITMIS OLACAK VE SIRA DİĞER KISIYE GECECEK..
SIRASI GELEN ARKADASA BEN OZEL MESAJ ATIP DUASINI ALACAĞIM..

Morrmeneksee Morrmeneksee ✅
@rana20 ✅
@Ssevincli ✅
Mavibirumut Mavibirumut ✅
@Magnifiaque ✅
@Sohrab ✅
@N u r ✅
ohbb ohbb ✅
@mavikelebek34 ✅
@Tospaagtd ✅
@Chuck24681012 ✅
@Sadelikherseydir ✅
Saliha40 Saliha40 ✅
@Lifelight ✅
@Yazarhanim ✅
burcusami burcusami ✅
B Buluts34
@madammor
@karamelli001
@cevizli tarcinli kek
Saliha40 Saliha40 annesi
Aktif Lora Aktif Lora
Krew Krew
@Morlale8
Mavibirumut Mavibirumut (ablası)
@Cilekkokusuu
C Cikolataparcacigi ,
merhaba ben burda yeniyim bende Selati Tefriciye okumaya başladım fakat yetiştiremeyeceğimi düşünüyorum bana yardım eder misiniz okuyabilenler yazar mı lütfen ..

Kızlar yarın kandil biliyorsunuz. peygamber efendimiz s.a.v ve ailesıne hediye etmek için tefrice okuyalım dıyorum ne dersiniz??? 4444 okuyup hediye etmıs oluruz 🥰🥰

X