🌠SALAT-I TEFRİCİYE GRUBU (22 KİŞİLİK)

Etiket dışında yazılanlara da bildirim gelmiyor canım. Ben şimdi yeni liste paylaşıldı mı diye bakarken gördüm bunu da. O yüzden gitmiyor olabilir demiştim☺️
Canım ne deyım ki.
Grubun bilincindeysek zaten gorevımiz oldugu bilip kendılıgımızden girip bakarız. İlla etıket dusmesi şart değil.
Magni ıcın demıyorum. Mesela o yurt dısında saat farkı var aksaklıklar olabiliyor ama etıket olayına takılmayalım sadece
Düşsede düşmesede bu sonucta gunluk bıldırım yapılması gereken bırsey. Otomatıkmen ztn kendimiz girip bakarız benım fikrim bu tabı.

Canım ne deyım ki.
Grubun bilincindeysek zaten gorevımiz oldugu bilip kendılıgımızden girip bakarız. İlla etıket dusmesi şart değil.
Magni ıcın demıyorum. Mesela o yurt dısında saat farkı var aksaklıklar olabiliyor ama etıket olayına takılmayalım sadece
Düşsede düşmesede bu sonucta gunluk bıldırım yapılması gereken bırsey. Otomatıkmen ztn kendimiz girip bakarız benım fikrim bu tabı.
Katiliyorum sana canim. Bazen gunu cok yogun gecirebiliyoruz ama ozelden mesaj atip durumu izah edelim arkadaslar. Aksakliklar olmasin guzelce tamamlayalim duamizi hepimizin ihtiyaci var sonucta.

Canım ne deyım ki.
Haklısın kesinlikle hepimiz bile isteye katıldık ve takibini yapmak zorundayız.

Morrmeneksee Morrmeneksee banada bildirim gelmiyor canım paylaşım yaptın mı diye girip bakınca görüyorum yazılanları takip etmeme rağmen. Magnifiaque Magnifiaque ye de gitmiyor olabilir
Kizlar kusura bakmayin bir girip bakiyorum sonra unutuyorum ben hepsine okudum dunden kalan eksigim vzrmi diye de baktim yok 🙈❤️

Dualar tamamlansın öyle devam edelim. Geçinin arkadaşlar en azindan gecikeceğini söyleseler duası okunan arkadaşlar gönül koymaz.
Eksigi olan söylesin tamamlayalım cok gecikme var .. tefrice bide sayısı tam olmalı.. gecen rüyamda gördüm 145 okudum diyir bana kimse bilmiyorum yardim et dedi

X