Sakaryalılar haydi iftara

gelmeyenin canı sağolsun güzel eğlenceli bi iftar sofrasını kaçırmış olacaklar baktımki hala bi yer kararlaştırılmamış neyse ben yarın o işide halldecem sizede bildiririm geliverirsiniz artıkınkaydirigubbakcemile

ya kızlar valla bu kadar terslik olmaz,birde derler bir şeyi çok istersen olurmuş
ben tam tersi nedense,çok stediğim birşey asla olmuyor
bu kaçıncı buluşma ,bu kaçıncı engel,yarın annemler geliyor bana iyimi
aslıda dün geliyorlardı son anda geyveye gemeye karar verdiler ve yarın bana gelicekler,ben şimdi kime ne diyeyim,bi kaynanam bi annem,bi başka misafirim,çıldıracağım valla aaaaaaaaaaa çığlık atmak istiyorummmmm
nerde yenecek bu yemek karar verilemedimi daha,yemekten sonra ne yapılacak
yaa yazın ki buraya,belki son anda yırtabiliriz mahrum kalmayalım bu güzel buluşmadan
haberlerinizi bekliyorum,ama nasıl bir yer düşündüğünüzü belirtmemişsiniz
bi ara biri maksutoğlu demiş te orada ne yapacağız anlamadım ki
adamlar yemek yiyeni bile nerdeyse yemeği bitmeden kovuyorlar milleti,kısa bi sürede olsa orada kasiyerlik yaptım biliyorum yani bilginize

sinyoracım ben yazmıştım maksut bey diye ama espiriydi o ben oralara gidip yemek yemem benim düşüncem saltık oğlu ama orasıda tuzlu olur doğru konuşalım beyaz ayarlayacağını söylemiş yemekten sonra kent parkta otururuz diye düşündük fırsat bula bilirsen gel tanışmış oluruz

alacağınız olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnn:Çok üzgünüm çoook bas bas bağırıyorum bi engel çıkmazsa bende geleceğim diye...cokacimcoook kimse adamdan saymamış beniiiiiii

bu arada nilyy de yazmıştı geleceğini.....

arkadaşım haydeçin sesi çıkmıyor dedim bugün siteye girmek istemedim bende gelemiyorum yazısı görücem diye
konu açıldı rezil olacaz dedim ramazandan dolayı böyle bunuda biliyorumda azıcık cilve yapalım dedim sizleri seviyorum Şeniz

ben her şekilde hepinize uyarım..siz nereyi uygun görürseniz.kaydirigubbakcemile5

yazdığım yorumdan alıntı yaptım.. sanırım 2ci sayfada olacak bu yazı ben yazdım geleceğimi... sanırım fark edilmedim..CADIARZU.. hastalık olmadığı müddetçe buluşmalarda varım arkadaşımmm..Şeniz bende sizleri seviyorummmmkaydirigubbakcemile5

:1hug:canım benim seni gelecek diye bildiğimiz için sana söz yok gelemiyeceğim diyenlere naz yaptım müsait olan gelir tabi ama sn aklımdan çıkarmısın haydeçin bugünlerde sesi çıkmıyor dedim öpüldünüz

canım biliyorum bende açıklama gereği duydum.. ben anca 12 den sonra girebiliyorum.kızlardan bana fırsat anca oluyor.bu gece bi baktım oo.. boşwer niye küsmüs haberin varmıŞeniz

şöyle bi liste ayarlayalım kızlarda ona göre sayı belirtmek lazım reserve için değilmi şimdi ben buraya yazıyorum yazdıklarım arasında eksik olan yada yok ben gelmiyordum diyenler parmak kaldırsın ok

yeşilgözlüm
haydeç
gümüş boncuk
cano
ecem 34
myhope
nilyy
beyaz toprak
boşver
sinyora (belki kaçar)
tamammıdır....

Son düzenleme:

Ben gelmiyordum:a015:

kıslar nedesiniz ne yapıyorsunuz,nereye gittiniz anlamadım ki
,yemekten sonra ne yapıyorsunuz?

evet hanımlar namlı kebaptan 8 kişilik yer ayırdım beni üzmeyin tamammı yarın bekliyorum sizleri şincik şöylede bi durum var 2 yemek seçeneği var biri 18 ytl 15 yaparız dediler diğeride 19 ytl 18 yaparız dediler seçeneğimizi iftardan baya önce bildirmemiz gerekmiş o yüzden listeleri yazacağım buraya hangini tercih ederseniz söyleyin öğleden sonra haber vericem ok
çorba
et yemeyi(tas kebap)
salata
tatlı
meşrubat
pide su(15 ytl)

karışık kebap(urfa kebap,tavuk şiş,köfte,pilav,fındık lahmacun)
tatlı, salata, meşrubat, pide, su(18 ytl)
tercihinizi 15 lik yada 18 lik olarak söylerseniz sevinirim öğleye kadar zamnınız var yoksa hepinizi 15 lik yapacam ona göre söylemedi demeyin-tatlicadiarzu-

bu arada hepiniz yarın saat 6:50 de eski simitzanın önünde bekliyo olacam erken gelirseniz sevinirim tam 7 dede lokantaya doğru gidicez.
yetişemeyenler için her ihtimale karşılık adresi yazıyorum
bosnacad.no 21 adapazarı

listede tatlılar diye yazıyo canımcım hangidini istersen artık
bu arada yemekten sonra kent parktayız inş iftara gelemeyenleri oraya bekleriz

cancazlarim bana 18 lık den olsun teşekkür ederim aksilik olmazsa oradayım osaatte kızlar hepinizde haber verinki beyazcım zorda kalmasın

kimse bişey yazmamış 3 kişimi olacaz yoksaaaasenağlama
hey millet neresinizzzzkaydirigubbakcemile
beyaz toprak ben 18 lik rica edeyim malum et yemekleriyle aram pek yokk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…