Sakaryalılar haydi iftara

merhaba arkadaşlar..ben fikrimi söyleyim..merkez olursa benim için uygundur.. bu işin gece dönüşü var dimi..şutarafagitti

arkadaşım doğru söylüyorsun ben bir fikir söylerdim ama oruçlu söylemiyeyim akşama öylerim yer konusunda bu iş canoya düşer gibime geliyor canocum

fiyatlara dikkat etha rezil olmayalım

şaka şakahihoyyyt

kesin olmamakla birlikte inşallah bende varım kızlarrr- eşimin köyüne gitmiştik bugün geldim ama önceden olur demişti bakalım tarihi öğrenince ne diyecek inşallah olur derrr:Saruboceq: hepinizi çok özledimmm geliyorsunuz dimiiiikaydirigubbakcemile:eek:

kaydirigubbakcemile5gamyoncuiremsu

kızlar tarih bana da uyar, ne diyimmm ama yer konusunda yardımcı olmam zor olucak biraz
malum okullar açıldı ve bütün gün yoğunum
bi kaç yer düşünebilirim sadece

kızlar önce ne yiyeceğime karar vermeliyiz ki ona göre yer seçelim
birde iftar dediğin yarım saat,ee ondan sonra ne olacak,şöyle rahat rahat oturabileceğimiz bir yer olması lazım

arkadaşlar yemekten sonra kent parkta otursak olurmu uygunmu bilemiyorum arkadaş doğru söylüyor ona göre karar vermeliyiz

ben yemeğe katılamıcam ama kent parkta devam ederseniz yemek sonrası 5 dakikya orda olurum evimede yakın tam süper bi fikir ablacm hadi ayarlanın bakem gelirken çekirdek getiririm çitleriz hep beraber kolay gessin ...

bana kızmayın ablalarım ama çok hevesli ben gelemiyorum. çünkü görümcemler iftara geliyo..

yaaa bana nasip olmicak mı yaa :KK43:(((((((

okulun ilk haftası olsa bile iftar saatinde okulda olmam gerekiyor malesef :1no2:
bu yüzden annemle birlikte gelemicem yanınıza:1no2:

sizlere şimdiden hayırlı iftarlar ve bol eğlenceler dilerim...:1rolleyes:

tamam da cancazlarım nirde yemek yiyecez
bu saatte bu soru sorulur akşam olunca maksut beye gideriz diyorum ama gündüzde sultan çiftliği saltık oğlu köfteci ismail ya hepiside aklıma geliyor

İİİİİ söz verip caymak yok kim kaldıki gelecek nedn böyle oldu kimler gelecekse söylesinde ona göre değerlendirelim 2 kişiyle buluşma olmaz olsada resim falan istemem
kkya rezil oluruz valla haydeçcim seninde sesin çıkmıyor

X