Sakaryalılar haydi iftara

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
evet canlarım ciğerlerim son buluşmamızda konuştuğumuz gibi güzel eğlenceli bir iftar buluşmasına nedersiniz şimdi yer ve tarih belirtmiyorumki çünkü davetler oluyor sizleri zor durumda bırakmak üzmek istemem o yüzden katılmak isteyenlerin müsait oldukalrı zamanları yazmalarını ve yer önerisinde bulunmalarını rica ediyorum tarihi bir an önce netleştirelimki arkadaşlar diğer duyanlarda kendilerini ayarlayıp bize katılabilsinler ayrıca rezarvasyon yaptırmamız gerektiğinide unutmayalım

ayyy iftar mı var sırada,inşallah gelebilirim,çok stiyorum sizlerle tanışmayı
hade bakalım,gün ve yer belirlensin bakalımda

kıslar galiba sanırsam ben katılamıcam sakarya topicine yasdım nedenini şu an belim çok ağrıyo fazla uzatamıcam hadi bakalım buluşunda bizsde resimlerinizi görelim öptm hepinizi...

canonunda itiraz etmediğini düşünerekten 4 kişi 17 eylül diyoruz evet başka bi önerisi olan varmı?

bana yemek olsunda nere olursa olsun tarih uyarsa gelirim yemeği güzel olsun parası ucuz olsun mekan güzel olsun arkadaşların hepisi olsun morellerde güzel olsun yeter başka isteğim yoktur sevgiler

bana yemek olsunda nere olursa olsun tarih uyarsa gelirim yemeği güzel olsun parası ucuz olsun mekan güzel olsun arkadaşların hepisi olsun morellerde güzel olsun yeter başka isteğim yoktur sevgiler

arkadaşımın her söylediğinie harfiyen katılıyorum....cokacimcoook

kızlar ben ist dayım bir kaç günlüğüne geldim anladığım kadarıyla tarih kesinleşti 17 eylül yaaa bizahmet yerede karar verseniz ben yokum yaa bu gün telaştanda bakamadım bir yere aslında aklımda bi yer vardı ama ismini bilmiyorum siz şöyle uygun şık biyer ayarlayın ok gelince gçrüşürüz öpüyorum hepinizi

tarih kesinleştiğine göre yer neresi olcak bakalııımkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
ben niye bakıyosam sanki sakaryadayım siz buluşurken hep takip ediyorum imrendimm herhallll

aynen katılıyorum senın oldugun yerde bende varım yabenıde götür ya haber ver ansızın kapında ola bılırım:sm_cool::lepi::içelim::teytey:kaydirigubbakcemile

ya cidden 17 si olursa çok iyi olur. annemi de getiricem :)

selcim bu buluşma tarihinin sana uymasına çok sevindim canım..annenide getir tanışalım. inşallah bi problem çıkmazsa iftar buluşmasındayım.hadin kızlar mekan ayarlayın.merkezdekilere düşüyor bu iş..cano anladın sen beni datlummmmmŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…