Sakaryalılar haydi iftara

bende bi 18 lik alayım beyaz .. cokacimcoook

kızlar benim eski simitzanın önüne gelmem saat 7 yi bulabilir. beklemenizi rica ediyorum .

Son düzenleme:
yahu düşündüm taşındım
bütceleri biraz zorlar sanki bu menü:)
hani ben tek gelirim neyse de çoluk çocuk gelicek arkadaşlarımız zorlanır gibi geldi söylemeden edemedim...

başka fikirler için geç sanırım ama
nasıl olsa birbirimize ulaşmak zor değil diye yazıyorum
hani diyorum ben bazen geç kaldıgımda donatımdan kent parkın ordan geçiyorum tam iftar saatii
orda iftar yapanları görüyorum...

eğer önemli olan buluşmaksa ,yemek değilse ,herkez ekmek arası yemeğini alsın yada hazırlasın orda yiyelim ne dersiniz....

olmaaaaz olmaz arkidişim şimdi o kadar rezarvasyon yaptırdık ayol karizmayı çizdirmeyin bana cancazım 15 ytl uygundur diye düşünüyorum ama sen bilirsin yinede kimseyi zor durumdada bırakmak istemeyiz dimee:çok üzgünüm:

benim için fark etmez ben heryöne uyarım ama kızları getirmem ozaman gerçekten bütceyi zorlar bu akşam kararlıyalımda terslik olmasın

rezerv dediğin nedir ki sanki
allaa allaa:)
alalım 3 tane kızarmış tavuk bi butunu sen tut bi butunu ben:))
erol taş gibi yiyelim:KK70::))))))))))))

kimsenin girdiği yok yarın bende mahkemede olacağım için haber veremiyebilirim sizdende alamazsam ortalık karışmasın son anda planları bozmayalım bence

valla canonun söylediği bana mantıklı geliyor.. çarşıda buluştuktan sonra bi yere girsek olmaz mı

Akşam Cano ve beyazın telefonu sonrası bende gelmeye karar verdim.:nazar:(gelmeye mecbur bırakıldımda denilebilir tabikaydirigubbakcemile) Ben 18'lik isterim.cokacimcoook Bütün gün iş yerinde yemek hayalleri kuruyorum zati.Öyle kentparkta ekmekarası yemek istemem.Beyazın ayarladığı yer iyidir iyi.:lepi:

günaydın arkadakşalr..siteye girilmiyordu nezamnadır .uğraşıyorum..kent parki işi yatar arkadaşlar..zaten yağmur yağıyor..biz yine planı bozmıyalım..benimki 15 lik olsun ..görükmek üzere arkadaşlar

Kent park erkenden doluyor benim bildiğim.Ama yinede siz bilirsiniz.
Ben kent parka gidilirse gelmek istemiyorum açıkcası.

rezervasyon yapılmadan biryere gitmek zor. Kentparkada erken gitmek gerek.
Canınız ne istiyosa ona göre bir yer ayarlayın ozaman olmamı

Ama erken karar verinde rezervasyon yapılsın..

kızlar gelenler ve istekleri belli olmuştur kararlaştırıldığı üzre tamammı arayıp siparişleri veriyorum caymak yok hepinizi 6:50 de eski simitzanın önünde bekliyorum geç kalanlar namlı kebaba gelsinler lütfen

X