Sakaryalılar haydi iftara

yeşilgözlü ablacım sen de olmasan var yaa bi tanesin başkada bi şey demiyorum

Son düzenleme:
Bende bu yağmurda sırılsıklam olmazsam gelecemmm
Ama 18:50 de orda olmazsam direk gelirim zati servis önünden geçiyo
cokacimcoook

kızlar ne güzel ve bereketli bir gün... burda çok güzel yağıyor...kızlar görüşmek üzere iftara az kaldıcokacimcoook

tamam boşvercim bekliyorum senide şimdilik tek firemiz cano gözüküyo umarım bu kadarla kalırız..
bu arada kızlar hava bayaaa bozdu kent park işi yattı artık çay içmeye ordan başka bir yere geçeriz hee nedersiniz??

arkadaşlar herkese ayrı ayrı teşekkür ederim iftar yemeğimiz çok güzel geçti ayrıca süpriz yapan çokda tatlı bir arkadaşımız geldi onada teşekkür edrim resimlerde görünki süprizin tadı çıksın haydeç ve boşver resileri buakşam gibi atacaklar bukadar

biz yine buluştukkkkk
her şey çok güzeldi herkeze çok teşekkürlerrrrrra.s.

harika bir geceydi... buluşmalarımız zaten hep mutlu ve neşeli geçiyor..gelen arkadaşlarım sizlere çok teşekkür ederim. yalnız kızlar foto eklediğimiz sitede bi sorun var fotolar açılmıyor biraz sabredin eklicem fotoları.sevgilerimle canlarŞeniz

hadi fotoları görelim zati kusur kaldık gelemedik eltimle ulaşırız,çay içmeye katılırız diyoduk,anneciği rahatsızlanmış duyduğumda canım sıkıldı :1no2:dedim eltimcim üzgünken bende gidemem bi dahaki sefer inş.yanlız haydeççiğimle tanışamadık bi türlü ona pek üzüldüm yaasenağlama

ohh keyifler yerinde valla ne güzel buluştunuz
hani derler ya yediğin içitiğin senin olsun bana gördüklerini anlat diye
öyle işte,nasıl geçtı yaa detay verin biraz nerede takıldınız,kaçta ayrıldınız
vee en önemlisi resimler tabii ki
sabırsızlıkla bekliyorum

sağol elticim..gerçekten dün üzüntülü bi gün geçridimsenağlama.ama sana aynen katılıyorum haydeç ablayla bi tanışamadık...inşallah bi dahaki sefere.....ozamana kadarda resimlerle idare edelim.

Off arkadaşlar bu kadar şanssızlık olur herhalde.
Dün buluşma bugün database error yazısı bakalım resimleri ne zaman göreceğiz.
Kısmetsiz arkadaşım çok geçmiş olsun, dilerim anneniz biran önce sağlığına kavuşur.

Pardon aynı yazı iki kez gelmiş sitede problem vardı gitmediğini sanmışım......

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…