sakarya yine yeni yeniden buluşutdu :)))

haydeç

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2007
2.893
2
55
sol baştan sayıyorum...
turna58,sinyora,gümüş boncuk'un kızı,arada görünmeyen gümüş boncuk,beyaz toprak,yeşil gözlümün kızı,haydeç yani ben :) , kısmetsiz kedi,roşum ve yeşil gözlüm

sohbet koyu :)

haydec,kısmetsiz kedi,roşumyeşil gözlü,yeşil gözlümün kızı...

turna58,sinyora,gümüş boncukun kızı,gümüş boncuk,beyaz toprak...mamaları yerken :) pek de keyifliler arkadaşlarım :)

Son düzenleme:
çok tatlısınız arkadaşlar..............

yemeğimizi yeriz,sohbete devam da ederiz :))

iki kuzen;sinyora ve turna58

yeşil gözlümün kızı,benim kızım ve ben :)

Son düzenleme:
yeşil gözlüm ve haydeç

iki elti kolkola;vedalaştıktan sonra...roşum ve kısmetsiz kedi

Son düzenleme:
yeşil gözlü,haydeç,turna

sinyora ve boşver :)

yüzünüzden gülücük eksik olmasın :)

Son düzenleme:
gelen arkadaşlarımın hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim... ayrıca kısmetsiz kedi,sinyora ve turna58 arkadaşımı bu buluşmada tanıdığıma çok memnun oldum... muhteşem bir gündü çok eğlendik. en kısa zamanda tekrarını diliyorum a.s.

ve söylemeden edemicem; kadınlar kulübü üyelerine duyuru!!!
yağmur kar dolu fırtına...engel olamaz sakarya buluşmasına a.s.a.s.a.s.

Bir insan bu kadarmı çirkin çıkar bir resimde...:1shok:
Birde haydeç ablamda bu resmi buraya koyar.senağlama
Bütün KK'ya rezil oldumm
kaydirigubbakcemile

çok güzel,eğlenceli bi kaç saat geçirdim sağolasınız fazla ara vermeden tekrarını diliyorum bende,inş.bi dahaki buluşmada bana uygun olurda daha fazla vakit geçiririm sizlerle. hepinizi öptm,sevgiler...

haydeçcim eline sağlık herkese ayrı ayrı teşekkür ederim boşvercim hiçde çirkin çıkmamışsın
çok güzel birgündü en kısa zamanda görüşmek üzere öpüyorum

Bir insan bu kadarmı çirkin çıkar bir resimde...:1shok:
Birde haydeç ablamda bu resmi buraya koyar.senağlama
Bütün KK'ya rezil oldumm
kaydirigubbakcemile

boşver çok tatlı çıkmışsın gerçekten beğenmediysen sileyim canım benim.Şeniz

kızlar inanın hepinizi çok özlemişim.yorgunlık ve stresin üzerine öyle iyi geldiniz ki ...hepinizi tanıdığım için çok memnunum.en kısa zamanda tekrar görüşeli.hepinizi öpüyoruuuuuummmmmmmm.

muhteşemsınız kızlar sızlerı gordugume çok sevındım
sızın kadar guzel bı gurup varmı bılmıyorum ama sızlerın yanında olmayı çok ısterdım ınanın
canı gönulden selam sevgılerımı gonderıyorum a.s.
kızım senı gormek ne guzel Şeniz

abloşum kıskanma. sen geldiğindede bir buluşma düzenleriz inşallah....sen bi gel hele... buluşma gör..ama bende denizliye gelirsem isterim aynı buluşmadan....kaydirigubbakcemile

abloşum kıskanma. sen geldiğindede bir buluşma düzenleriz inşallah....sen bi gel hele... buluşma gör..ama bende denizliye gelirsem isterim aynı buluşmadan....kaydirigubbakcemile

canım kıskanmamak eldemı ..bızım denızlı topıgınde tık yok nerdeyse kış bıtecek ne ses var ne soluk
ALLAH nasıp ederse yakında ordayım valla ısterım bı buluşma ona gore duyrullurrrrrrrrr
hepınızı öpuyorum sakaryalı bayanlarra.s.a.s.

çok güzel bir gündü . gerçekten....sinyora ve turna,yıda tanımaktan mutlu oldum..haydeç arkadaşım elerine sağlık resimleri eklemişin ....arkadaşlar alıntı yapmayın lütfen ..

oh oh ortadan ikiye bölünüyom kıskançlıktan.-tatlicadiarzu-çok güzelsinizya...muhabbet güzel.sizler güzelsiniz.yediklerinizde güzel.kaydirigubbakcemile3ortamda süper.dostluklarınız sonsuz olsun...sevgilerimle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…