sakarya yine yeni yeniden buluşutdu :)))

"yağmur kar dolu fırtına...engel olamaz sakarya buluşmasına "

helal be haydec abla. bravo size. en istikrarlı KK grubusunuz. :))

dostluğunuz ve buluşmalarınız daim olsun maşallah hepinize.

hamarat sakaryalılar siz hangi ara buluştunuz yine çok hoş gözüküyorsunuz Barçmandan kucak dolusu sevgiler hepinizea.s.

merhaba arkadaşlar ne güzel çımışsınız fotoğraflarda çok güzel kaynaştınız kk nın en çok buluşan gurubu sakarya sizi ilan ediyorum çok güzel anlaşıyorsunuz nazar değmesinher gününüz böyle güzel geçer inşallah:enbuyukkk:

kafamçokkarıştıTam bu boşwer karısı nerede diyecektim sonunda gördüm..
Yeni kişilerde var aranızda galiba...
Süpersiniz kızlar her zamanki gibi...:1hug:

Bu arada boşwercim sen her zaman çirkinsim uğraşma bacum güzel görünmeye delikafadulden :asigim:

Son düzenleme:
bu güzel yorumlar iltifatlar için hem kendi adıma hem tüm sakaryalı kk hatunları adına çok çok teşekkür ederim güzel bakan güzel görür arkadaşlar

Biliyosunki marul kafa benim bu halim bile senden güzel.Beni kıskanıyosun kanımca

Çok güzel çıkmışsınız hepinizBizde Düzceliler olarak sizlere yetişmeye çalışıyorux sizin kadar olamasakda.))Allah dostluğunuzu daim etsin.

haydecim valla en iyi buluşma topiğine sizleri yazdım.bune hızz maşallahınız var.
ayy ne güzel aman kopmayın böyle devam edin.hepinizde candan ve hoşsunuz.
kız bu hızla bizim topiğede uğrasana haydeçim.unuttun heral, sen hala cıtırsın :roflol:
öpüyorum hepicinizi.Şeniz

ne güzelsiniz oldukçada kalabalık kıskandım valla bizim düzce buluşmasında katılım az oldu yinede güzeldi haydeç abla seni hemen tanıdım denef72 yle nekadar benziyorsunuz bu arada benim ablamda sakarya kocaalide oturuyor. umarım dostluğunuz daim olur sevgilerimle ...

maşallahhh dostluğunuzaa buluşmaa azminizee
güzelliğinizee
güler yüzünüzee

muhabbetiniz bol olsun...
afiyetler olsun...
ne kadar güzel bir grup,samimiyetiniz ekranlardan bizlere kadar ulaşıyor..
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar...
sevgiler...

ya beni neden çağırmadınız ya bende vatan toprağını ve çark caddesini çok özledim bi bahane bulur kaçar gelirdim yaaaaaaaaaaaa=(

sağol arkadaşım...inşallah biz hep buluşacağız..kopmadan...sevgiler canım sende çıtırsın....Şeniz

topiğimize gelip güzel temennilerde bulunan tüm kk dostlarıma çok teşekkürler, herkese sevgiler gönderiyorum sakaryadan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…