sakarya yine yeni yeniden buluşutdu :)))

mesaj alınmıştır abloş.emin ol arkadaşlarım ve ben çok güzel ağırlarız misafirlerimizi.....Şeniz

canım kardeşim..düzce nereki.gel işte buluşmalarımıza.hani söz vermiştin.katılacaktın... çatlama kıskançlığından....:jeyyar:iyi dilklerin için sağolasın canım benimŞeniz

canlarım yaa.ne güzel çıkmışsınız.bu kez gelemedim.inş bi dahakine.boşver sende bi değişiklikler var ama çözemedim.bence harika çıkmışsın.ve yeni arkadaşlar sizleri de fotolardan da olsa tanıdğıma memnun oldum.

en kötü gününz böyle olsun.dostluğunuz daim olsun inş!

evet çok güzel bir gündü,nihayet hemşolarıla tanıştım,katılamıyanlarlada bir dahaki buluşmada inşallah tanışamadıklarımlada tanışırım,en kısa zamanda tekrar görüşmek üzere

Resimleriniz çok güzel arkadaşlar. Hepinize maşallah diyeyim.
Sinyora ve turna58 arkadaşları ilk kez gördüm gerçekten sevindim katılmalarına.
Her seferinde bir aksilik çıkmıştı nihayet buluşmaya katılabildi sinyora.hihoyyyt
Beyaz arkadaşım gözlüksüz halini ilk kez gördüm
çok değişmiş ifaden ve çok daha hoş görünüyorsun gözlerinin güzelliğini saklıyordu
demek o gözlükler. Boşwer arkadaşım sanırım saçlarını değiştirmişsin çok yakışmış
Ben malesef aranızda olamadım. Nasip bir dahakine inşallah.
Bu arada kısmetsiz ve roşum sizleride ayrı takdir ediyorum iki elti ne güzel berabersiniz
benim eltim yok olmayacakta ama böyle anlaşanları pek duymuyorum çevremde maşallah
Hepinizin yüzü gülüyor. Allah gülen yüzünüzü hiç soldurmasın.....

cok guzel vakıt gecırdıgınız yuzunuzden okunuyor..:lepi:
dostlugunuz daım olsun..a.s.

bu arada boşver çok güzelsin canım..herkese selam ....

Canlarım yaŞeniz
çok teşekkür ederimm

çok güzel bir buluşma olduğu yüzünüzden belli oluyor allah dostluğunuzu daim etsin....

Bir insan bu kadarmı çirkin çıkar bir resimde...:1shok:
Birde haydeç ablamda bu resmi buraya koyar.senağlama
Bütün KK'ya rezil oldumm
kaydirigubbakcemile

süprizzzzz işte bu hiçbiriniz çirkin değilsiniz aksine harika çıkmışsınız.inş dostluğunuz daim olur.a.s.

çok güzelsnz öncelklle
sizde daim buluşanlardansınz
dostluğunuz da hiiç bozulmasın
adandan kocaman öpücükler...

heydec canım seni resimde tanımak gormek çok güzel çok menmun oldum tanıyordum zaten resimlerde seni canımsın ya sen-----------------------
epiniz harika çıkmışınız allahım hepinize huzur sevgi sağlık versin amin niçe buluşmalar canlarımmm

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız arkadaşlar .
Dostluğunuz hep daim olur inşallah
Sakaryaya selamlar
Haydeçim seni çok öpüyorum arkadaşım Şeniz

esmer güzelim canım çıtırım sende benim canımsın..çok teşekkür ederim... amin amin canım.....Şeniz

Hepiniz çok güzel çıkmışsınız arkadaşlar .
Dostluğunuz hep daim olur inşallah
Sakaryaya selamlar
Haydeçim seni çok öpüyorum arkadaşım Şeniz

aleykümselam canım çıtırım..... bende seni çok öpüyorum...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…