Sakarka Buluştu

çok güzelsiniz harikasınız müthiş çıkmışsınız

ben sakaryalıları neden mi seviyorum çok renkli çok pozitifler

HAYDEÇÇİM canım senin günden güne eriyor olman çok süper hadi iyi gidiyorsun öptm cnm

ay nerde ramazandan beri kilo veremiyorum...kaldı öyle...biraz dinleneyim diye bıraktım ama tekrar başlıcam bu arada yürüyüşüme devam ediyorum...ayrıcada çok teşekkür ederim ...Şeniz

merhaba arkadaşlar kknın en çok buluşan en güzel anlaşan arkadaşları imrendim doğrusu inşallah dotluğunuz böyle devam eder hepiniz çok hoşsunuz hepinize kucak dolusu sevgiler

Ya bu Adapazarı gün geçtikçe yabancılaşıyor bana:a015: Selam olsun taşına toprağına Hepinizin yüzünüzden gülücükler eksik olmasın.a.s.

herkes harika görünüyor, harika bir mekanda hoş hatunlar buluşması olmuş dostluğunuz daim olsun kızlar

hepiniz de çok güzel görünüyorsunuz teşekkürler fotolar için........
dostluğunuz daim olsun arkadaşlar.

harikasınız bayanlar :nazar:
beyazım ve haydeç ablam sizleri yeniden görmek beni mutlu etti..a.s.
dostluğunuz daim olsun sakaryanın güzel hatunları...

Arkadaşlar,hepiniz çok güzel çıkmışsınız,hepinizin yüzleri gülüyor allah daim etsin,bende yarı sakaryalı sayılırım anne tarafından okulumuda orda okumuştun,belki tanıdık yüzler görürüm dedim,istanbuldan sonra yaşayabileceğim tek yer sakarya.hepinize sevgiler.

çok güzelsiniz harikasınız müthiş çıkmışsınız

ben sakaryalıları neden mi seviyorum çok renkli çok pozitifler

HAYDEÇÇİM canım senin günden güne eriyor olman çok süper hadi iyi gidiyorsun öptm cnm

kıslar şalların içindede daha bi hoş olmuşunuz hee,
gerçekten güzel bi gün geçirdik darısı diğer buluşmalara hepinizi öpüyorum,sevgiler...

Resimler güzel,dostluğunuz daim olsun ama kim kimdir bayağı merak ettim doğrusu!............

adana'dan sakarya'ya kucak dolusu sevgiler....
hem o poşetlerde ne var debakem neler aldın ???

X