Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

56,8 gerçekten zor bir süreç geçiriyoruz . Herkese kolay gelsin. Ben bu diyeti bırakıp başka bir diyete geçtim. Kilo vermem biraz daha kolaylaştı. Tabi her rejimin kilo verme performansı kişiye göre Değişiyor . Benim gibi metabolizmanız yavaşsa işiniz biraz daha zorlaşıyor. iki ayda 4 kiloyu zor verdim .

56,8 gerçekten zor bir süreç geçiriyoruz . Herkese kolay gelsin. Ben bu diyeti bırakıp başka bir diyete geçtim. Kilo vermem biraz daha kolaylaştı. Tabi her rejimin kilo verme performansı kişiye göre Değişiyor . Benim gibi metabolizmanız yavaşsa işiniz biraz daha zorlaşıyor. iki ayda 4 kiloyu zor verdim .

nasıl bir diyete gectin? benimde yavas metabolizmam. bende bir türlü diyete cesaret edemiyorum. Diyetini paylasırmısın?

seni çok iyi anlıyorum cnm yaa ben 2 kiloyu nerdeyse 2 ayda verdim benim metobolizmam çok yavaş çalışıyo bağrsak tembelligide var bende öyle zorki kilo vermem evt bende merak ettim nsl bi diyete gectinki paylaşırmısın bizimle:)

:KK15::KK43::KK43:
Canım kusura bakma veya larını farketmemişim :KK54:
bence mesela bugün akşam bugün ne yediysen sadece onları yaz öyle değerlendirelim birde..:KK15:
canımmm esim izinliydi bugün yoğundum yazamadım listedekindende cok daha az yedim okadar ısrar ettiki eşim ye diye yemedim tutabildim kendimi yazcam diyo kulübe eşimi motive ediyorsunuz bişey yemiyo:)
neysee cok vaktim yok canısı bide şimdi bak yediklerime:KK43:

sabah 8 gibi ılık sirkeli su 2 kayısı

9.30 da iki dilim ekmek bol maydonoz az peynirli bi kahvaltı

ara öğün sadece yesilcay ve sade türk kahvesi

öğlen bi kase çorba yağsız salataa bi köfte

ara öğün yapmadım

aksam 19.00 6 kasık sebze yemeği 1 dilim ekmek ceyrekden az simit(küçük kızım ben yemeden yemedi

gün içerisinde 3 litre su 2 fincan yeşilçay

birazdan bi meyve yemem gerekiyor ama yemicem:KK15:

Kızlar nasılsınız ben uzun süredir yazamadım hafta sonu düğün vardı hafta içi de oğluşlarımı doktora götürdüm bugün de misafirim vardı yani hiç uyumadım diyetime ama yarın yine devam... Düğünde beni görenler tanıyamadı sen ne kadar zayıflamışsın dediler eee korse yardımıyla 42 beden elbise giyindim çok mutlu oldum ama çocuklarımın sayesinde hiç oynayamadım

Tebrik ederim. bu diyete kac kiloyla baslamistin ve toplamda kac kilo verdin?

TE="mavili38, post: 38379168, member: 494739"]Kızlar nasılsınız ben uzun süredir yazamadım hafta sonu düğün vardı hafta içi de oğluşlarımı doktora götürdüm bugün de misafirim vardı yani hiç uyumadım diyetime ama yarın yine devam... Düğünde beni görenler tanıyamadı sen ne kadar zayıflamışsın dediler eee korse yardımıyla 42 beden elbise giyindim çok mutlu oldum ama çocuklarımın sayesinde hiç oynayamadım[/QUOTE]
Tebr

Tebrik ederim. bu diyete kac kiloyla baslamistin ve toplamda kac kilo verdin?

TE="mavili38, post: 38379168, member: 494739"]Kızlar nasılsınız ben uzun süredir yazamadım hafta sonu düğün vardı hafta içi de oğluşlarımı doktora götürdüm bugün de misafirim vardı yani hiç uyumadım diyetime ama yarın yine devam... Düğünde beni görenler tanıyamadı sen ne kadar zayıflamışsın dediler eee korse yardımıyla 42 beden elbise giyindim çok mutlu oldum ama çocuklarımın sayesinde hiç oynayamadım
Tebr[/QUOTE]
Canım bu diyetle 3 Kilo verdim henüz 70 le başladım ama ben hamilelik de 95 Kilo olmuştum doğumdan sonra da 79 düşmüşken süt olsun diye yedim de yedim 85 e çıktım çocuklarım bir yaşına gelince kendiliğinden 70 kiloya indim hareket den sanırım bundan sonra da diyetle gidecek inşallah

benimde iki kızım var. biri 3 yasında biri 17 aylık. acıktıgımda hemen tatlı yiyorum. bu diyet listesi cok bana cok mantıklı geliyor. ama bir türlü yazdıgı gibi yemek yapamıyorum. Yani sabahtan mesela sulu köfte yapıyorum. Öglen cocuklarla onu yiyoruz aksam da yanına pilav yapıyorum. Günde iki cesit yemek yapamıyorum. Birde evden calısıyorum. zorlanıyorum acıkcası. Siz nasıl yapıyorsunuz?

image.jpg

merabalar bende aranıza katılmak istiyorum,kabul ederseniz tabii
şimdi bu syf diyet listesinimi yapacağız yoksa ilk sayfadakimi

Günaydın arkadaşlar. Bu sabah kilom 71.6. Boyum 1.63. Ben bu ara spor yapamıyorum. Aksam yediklerimi paylasirim. Kolay gelsin :kk77:

günaydın kızlar;

2.listeyi ben sevmedim ya kilo veremiyorum 66,7 de kaldım vee sürekli bir kaçamak halindeyimm regli olmam gerekio bugün ondanmı yoksa metabolizmam mı durdu bilmiyorum:KK51:

X