Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kızlaaaar :2:

2 haftadır yapıyorum bu diyeti,ilk hafta 700gr verince çok sevinmiştim,2. hafta 100gr almışım :KK5: bikerecik bile kaçamak yapmadım ki yaaa :KK43:

:KK50::KK50::KK50:

Allah Allah niye öyle oldu acaba? :44: Uyup da kilo alan hiç olmamıştı. Bu diyete başlamadan önce nasıl besleniyordun? Başka bir diyetten mi geçiş yaptın? Boyun ve kilon kaç canım?

cnm tam beni anlatmışsın varya hakikaten ben herşeye katlanırım hep sabır ççekerim
ayy bide cocuğunu en ii şekilde yetişriri demişsin ya çok duygulandım kız:KK14:
inş yaradan nasip eder bana evlatta en ii şekilde yetiştiriim ben onu oyyy annesi yer onu bi gelse.......
eşimin burcu yengeç .....

cnm ben de ilk haftalar bayağı verdim şimdi ben 3.cüğ listeye geçicem ama hala oynamalar oluyo bugün --- gördüysem yarın dikkat etsemde +++ görebiliyorum sebebi havadan cnm yaz gelince hem su tutuyo insan sıkma canını veririsin iraden olduktan sonra:KK34:

Çok doğru vücut su tutuyor olabilir. :KK19: Tuzu olabildiğince aza indirmeyi deneyebilirsin.

Hafta sonu ya Güloşla Beriş gelmemiş. :KK50: Meloş da yok. Ah darlingim nerelerdesin yahu. Çok endişeleniyorum inşallah kötü bir şey olmamıştır. :KK50::KK50::KK50: İnşallah çok güzel haberlerle gelir bize.

Rica ederim,inşallah işine yarar arkadaşının. Sabır çok önemli sabırla uygularsa bizim gibi sonuç alır inşallah. :KK16:

Merhaba canım vallahi tebrik ettim seni burda herkese destek oluyosun can oluyosun ümit oluyosun yalnız bişeyi merak ediyorum sen şuan kaç kilosun spor olarak ne yaptın yağ vücudunda nerede toplanıyor

rica ederim ne demk :KK54::KK54: evet burçdn geln bi durm takntılardaa burçtn geliyo :KK1: ayrıca çokk dagınk olur amaa çokk temizz titizz biridr kıyaft dolabını bi günn düzgün göremessiniz yengeç brcukendimdendee biliyorm :KK52::KK52:
aynen güzelim dağınıklık eşiminn 2.ci adı:KK9::KK9:
hele bi görsen evde bi kere aradığını alacak ya mesela t sihirt adam dolabı döküyo ya hadii sonra gene ütü yap dur:KK53::KK53:
kız hadi benim ki erkek sen kızsın be:KK9::KK9:
yarın evlenince de senin arkanı eşin toplar galiba:26::KK9::KK9:

Allah Allah niye öyle oldu acaba? :44: Uyup da kilo alan hiç olmamıştı. Bu diyete başlamadan önce nasıl besleniyordun? Başka bir diyetten mi geçiş yaptın? Boyun ve kilon kaç canım?

sınav zamanımdı, deli gibi çikolata falan yiyodum:26: boyum 1,57 kilom 59du başladığımda şuan 58,4. spora başladım acaba o mu ters etki yaptı bilemiyorum :KK43: ama bozmadım tam gaz devam şuan :KK52:

Hafta sonu ya Güloşla Beriş gelmemiş. :KK50: Meloş da yok. Ah darlingim nerelerdesin yahu. Çok endişeleniyorum inşallah kötü bir şey olmamıştır. :KK50::KK50::KK50: İnşallah çok güzel haberlerle gelir bize.
evet bugün topiğimiz pek sessiz ya hakikaten darlıngımı aşırı möerak ediyorum ya inş kötü şeyler yaşamamsıştır
hiççç girmemiş pikniğe gidicem dediği günden bu yana:26::26::26:

hele bi görsen evde bi kere aradığını alacak ya mesela t sihirt adam dolabı döküyo ya hadii sonra gene ütü yap dur:KK53::KK53:

Evet o yüzden hamart bi eş istiyorm :26::26:

evet canım ya uygun oldu ttnet olunca 12 ay tahaütlü ama yetiyor tavsiye ederim:KK34:

Ablacm senn vınndn memnunmusn ? bn araştırdım herkes çokk çabk kotası doluyr diyo ve ilk ayy 20 lira fatura yerine 38 ikinci ay 90 faln geliyomş kendilinginden geçmeliyim snce vına ?

Merhaba canım vallahi tebrik ettim seni burda herkese destek oluyosun can oluyosun ümit oluyosun yalnız bişeyi merak ediyorum sen şuan kaç kilosun spor olarak ne yaptın yağ vücudunda nerede toplanıyor

Çok teşekkür ediyorum. :KK16: O dediğin şeyleri gerçekten yapabiliyorsam ne mutlu bana tek dileğim onlar çünkü. :KK16: Şu anda 67.8 kiloyum. Bu rakama 83'lerden düştüm. Çizelgeme bakabilirsin. :KK17: :KK1: Kilo bende en çok basen bölgesinde ve yanlarda toplanır. :KK25: Spor olarak ilk zamanlar hiç spor yapmadım. Burada Gülle beraber zumba sporunu (daha doğrusu dansını) bulduk ve topikce uygulamaya başladık. Çok güzel sonuçlar alıyoruz. Çok güzel bir spor tavsiye ederim. Peki sen de aramıza katılacak mısın? :KK16:

Ah eniştem niye böyle yapıyorsun ablamıza. :KK19: :KK1::KK1: Hahaha Sümüşüm doğru dedi vallahi eşin toplar herhalde senin de. :KK9::KK9:

sınav zamanımdı, deli gibi çikolata falan yiyodum:26: boyum 1,57 kilom 59du başladığımda şuan 58,4. spora başladım acaba o mu ters etki yaptı bilemiyorum :KK43: ama bozmadım tam gaz devam şuan :KK52:

Ne sporu yapıyorsun? Belki regl dönemin geliyordur ondan vücudun su toplamış da olabilir. Dediğin gibi tam gaz devam et,sonuçlarını alacağına inanıyorum canımm. :21: :21: Ya da şey mi yaptın ki yemek yedikten sonra tartılmak falan? :KK1: Sabah kalktığında aç karnına,kıyafetsiz tartıldığın kilon asıl kilon. :KK16:

evet bugün topiğimiz pek sessiz ya hakikaten darlıngımı aşırı möerak ediyorum ya inş kötü şeyler yaşamamsıştır
hiççç girmemiş pikniğe gidicem dediği günden bu yana:26::26::26:

Çok merak ediyorum aklıma geliyor hep. O benim burada tanıştığım ilk insandı. :KK43: Güzel haberlerle gelse,eşim iyileşti,sapasağlam çok mutluyuz dese. :KK43:

balıkk kadını demiştimya haytta hepp dgru adımlarr atabilen kadn idolüm hepp balıkk kadnları davrnmakl istemişimdir :KK1: nrde ne yapacagını çokk ii bilirler grçktn kime nası davrancaklarınıı faln öfkelerini çokk ii kontroll ederlerr çekici etkileyici bi mizacı vrdr herr konuda en ii olmk isterler çokk zekidirlerr amaa bazı balk kadınlarıı o kadr saff görünrkü hani sessiz sakn olabilirler oysaki tamm trsi konuşkandırlarrr birinen elektrik aldklarnda ki yanılmazlr elektrik konusnda :KK1: insn sarrafıdır yani onunla koyu sohbet kurarlar faln insanlarıı gözlemlrlr aşırıı dikkatlidrlerr yalann söledigini bile anlayabilirler gözlemledklerini kesnlkle blli etmzlr snra içlernde bunu muhakeme edip onaa göre davranrlar aşkk onlarr için önemlidr aşka önem verrlr kıskançç ve sahiplenicidirler çokk dikkatlidrlr şüphecidiler bu konudada seviyorm balk burçlarını çokk yakndn tanıdıgını düşndügü insnlara bile bu onuu asla yapmaz bn onuu çk ii tanıyorm gibi kesn yargılaraa varmazlr mütavazidirler yani insn sarraflıgndada :KK1: kndilerine çokk önem gösterirlerr evde bile makyaj yapmak isteyebilirler pijamalıyken bile bakımlıdırlar öyle hiçbizaman kndini salmış bi görntüleri yoktur giyime önem gösterirlerr annelerine çokk düşkünlerdir ailede evcildirlerr böle altn günlerinden akşam kahvelerinden hoşlanırlar :KK1: nişanlında yengeçti yengeç erkegini yorumladım zatn okumuşsundur amaa senn burcunla bakarsak kesnlkle çokk uyumlusunz herr konuda zatn 10 yılı devirmişsiniz uyumlulugunz burdan blli :KK1: onaa krşı başından beri hepp böle tamm teslim davranmıyosn hani bazıları olurya karşıdakinee senn olmadn hiçimm mesajı verirler çokk sevselerde balk kadınlarıı mantıklı oldkları için hç bu kadr aşırıı blli etmzlr dozu vardır hepp amaa konşmadıgnzda onuu o kadr özlüyosnki beraberken çokk gülüyosunz seni çokk güldürüyoo esprii anlayşnz bile uyumlu çnkü :KK1: beraberken buluştugunuzda farklı bi insn oluyosun çokk rahatsın onun yannda şımarıyosn kahkahalar atıyosun çocuklaşıyosun birlikteyken hç kasılmıyosun döke saça yemk faln yiyebilirsin yannda :KK1: aranızda böle bi uyum vr :KK1: bnce ilişkinizn uzunlugu bu zamana kadr bitmemesii burdan geliyo yannda içindn gldigi gibi davranabiliyosun onun en çokk hoşuna gidn yönn o uyudugunda onaa çokk güzell mesajlar atıyosun sabh görpte mtlu olsn diye onun hassas noktasıdaa bu zatn yine devm ederim bn balk kadınyla yakından ilgiliym zatn :KK1: çokk mtlu olun :KK54::KK54:

X