Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Evet tmda böylee batıyo ne ypsa o yüzden seni anlıyorm :44: Pekala

günaydın sütlü tatlılarımmmmmm
şükür kavuşturana özledimmmm kızçelerrrrrrrrr
filizim filizim bizdennsinnnnnnnnn bacım bacımmmmmmm

gelelim hafta sonu olanlara
hafta sonu ikimizde kot giydik spor dolanalım dedik cumartesi sabah 9,30 da varsı sınavım evden aldı beni sınav yerime bıraktı araban indi gireceğim fakultenini önüne kadar yürüdük sonra bekliyeyim dedi neyse yarım saat di sınavım bekledi 10,30 gibi merkeze gittik kahvaltı yaptık beraber oturduk cafede bana istatislik dersi verdi beraber ders çalıştık sonra 2 de tekrar sınava girdim 2 saat sürecekti beklemiş beni baktım bankda oturuyo o kadar şaşırdım ki gitmiştir diye düşündüm ünv sınavına gireceğim zaman bile ailem beklemedi ama emir bekledisonra konuştuk 5 gibi eve girdim ders çalan çalıştım

2. gün heyecandan mıdır nedir miğden bir fena gurul gurul arabadayız midem nasıl gurulduo yaaa dersin 10 gündür yemek yemiyo aç değilim ama karnıma sancılar giriyo stresden sabah çıktım kahvaltı yapalım dedi yokkkk dedm neyse ona eşlik ettim yine beni çıkana kadar bekledi temiz hava aldık burada sazova parkı var çok güzel gelsenizde gezdirsem oraya gittik ordan da eve bıraktı

amaaaaaaaaa yine kendi ödedi hesabı yaaaaaaaaa ben çok kötü oluyorum zaten bir sürü benzin de gitmiştir gireceğim yer uzak dı git gel artı kahvaltı yı da ödedi bugün ben ödeyeyim dedim bir dövmediği kaldı saçmalama nereden görüyorsun böyle şeyleri birdaha bu teklifle gelme bana filan filan çokk ama içim rahat değil vala kızlaar hesap ödeme işi sizde nasıl oluyo:26:

Son düzenleme:
Merhaba herkese,
öncelikle yarışmanın ilk etabında su koyverdiğim için herkesten özür dileyerek başlayacağım.
Ben bugün tartılmadım ve önümüzdeki pazartesiye kadar da tartılmak istemiyorum.

Çok zor ama bir o kadar da keyifli bir hafta sonu geçirdim.

Cuma akşamından pazar sabahına kadar Taksim direnişindeydim .
Reglimin son günlerinin olması, kronik bronşitim ve 48 saatlik uykusuzluk nedeniyle benim için oldukça zor geçti bu mücadele. Bronşitim ortaya çıktığından beri 2 senedir 1 mayıslara bile katılmıyordum. İlk gazı yediğimde tecrübesizlikten kendimi koruyamadım, nefes alamayınca zaten hep düşük olan tansiyonum daha da düştü ve bayılmışım. Kendime geldiğimde eşim ağlıyordu, canım kocam öldüm sanmış, "gözünün akını gördüm" diyor başka bir şey demiyor.
Hasılı, çetin bir mücadeleydi.

O ortamda "Ama benim ara öğünlerim vardı, e ben bunu yiyemem ki" deme şansım olmadı pek.
Kendimi kilo almışım gibi hissetmiyorum ama gene de tartılmak istemedim.

ayyyy kıyamam direniş baya yormuşşş çok geç saatlere kadar devam etti

Bunu ben de düşündüm, hâttâ, yarışma gruplarına bakıp nasıl hesapladıklarını da öğrendim.

Sonunda grubum belli oldu:)

Hoş geldin bizim takıma.

eskişehir de çok güzeldi, ilk geceden destek vermeye başlamışlar.
Sizler de katıldınız mı orada?

eskişehir yıkıldı yaaa sınava zor gittim o derece geçen akşam da akp binası nı yaktılar çokkkkkkkkk fena yok emir istemedi sınava giderken biber gazı mafetti bizi tranvaylar çalışmadı yollar kapandı eskişehir de tam bir direniş var dı

ama seviyorum da neden böyleyim hiç anlamıyorumm

Düzelr ablacm taklma sevgii yumagı oluyorum baznde :44:

Aslan burcu erkegi asla ödetmezz gururr olarak görr bnce snde ısrr etme sahiplenicidirr heryerde kndi ödemek istr burçtn kaynaklı bi durm :26:

sizi takdir ettm ablacm helede eşinle katılmış olmn çokk gurr verici böle duyrlı insanlar olması beni çk mtlu etti 20 agaç için yaptıklarına bakk diyn hayvanlrda vr bu ülkede ....

Azıcık şaka yaptım Gülüm ya. Gülümmm ben de bir rüya gördüm rüyamda onu aldatıyordum. Onu anlattım ona çok kötü oldu. Kıyamam ama ne yapayım öyle gördüm.

Çok mantıklı geldi Fatoşum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…