Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydın bacımm. ya nie gitmeyeceksinki konsere tatlım ya,ne alakası var popondaki şeyle,zaten ayakta olacan falan. git tatlım ya. ama rahatım yok gitmice diosan,emire gitme demede,rahatım yok biliosun gidemem ama sende gitmezsin heralde ama istersen git de,emin ol gitmicekte,hani sen direk gitme dememiş ol

yokkkkkkkkkkkk hiç de öyle olmadı ben konsere gelemem istersen sen bi arkadaşın la git biletler yanmasın dedim
mesaj attım
onun bana atıığı mesaj tamam canım yemekden sonra alırım biletleri dedi biletler evdeydi yarın getireyim dedim peki nasıl istersen demiş

gitmesen olmazmı falan de tatlım yaa,gitmesin ne işi varr alala ya. hani beraber gitcektik,bensiz gidecenmi gerçekten de

gitmesen olmazmı falan de tatlım yaa,gitmesin ne işi varr alala ya. Hani beraber gitcektik,bensiz gidecenmi gerçekten de
bakmıyorum artık ona çok kızdım çok ne oldu kızgınmısın bana dedi yok işler çok yogunum dedim gönderdim
o değilde biraz önce ayşenin emirin saçlarını karıştırıp kargoyu vermesi beni çileden çıkarttı saçına dokundu kargoyu verdi bana bakmadan da çıktı baksa nasıl ateş püskürttüğümü görecekti
yok ya beni sinir hastası eder bunlar eğer bi labali hareket daha olsun ayrılırım valla

hemen uyar onu canım. bidaha böle bişe olmıcak de,yeltendiği an çek kafanı falan de,çekil de. ben gelemem böle şelere de,sen yerime koy kendini bi çocuk gelse böle lavbali davransa saçımla oynasa falan hoşuna gidermi böle bişe de. söle tatlım,kızgınmısın demiş,söle direk ya,iş falan deme. ki bidaha yapmasınn dikkat etsin

narkoz al, diğeri baş ağrısı yapıyor yoksa yarım saat ya da 45 dk. sürüyor ama sen hissetmiyon ameliyat olduktan sonraki gün taburcu oldum. dikişler alınana kadar popo üstüne oturmuyorsun, yan oturabilirsin tabi, yatış pozisyonum yüz üstüydü bazende sırt üstü yatıyordum, ama o zaman garip hissediyodum ve tekrar yüz üstü yatıyodum sonrasında bi gıdım bile acı hissetmiyosun, dediğim gibi orası hep uyuşukç benim ki hala uyuşuk ama ilk baştaki gibi değil tabi dikiş izleri oluyor sadece. derin olmuyor kız ne derinliği :120: dikiyolar bildiğin popo önlüğü ameliyathanedeyken düğmelerini açıyorlar. üzerine örtüyorlar. sen narkozu yedikten sonra üstünden alıp seni ters çeviriyorlar.

biliyo kendiside bana el kol hareketi yapanı affetmem hiç hoşlaşmam
Saçlar gidince daha da bir hoş oldu kendiside bildiği için hoşuna gitti ilgi herhalde beni eve bırakıyo o zaman söyleyeceğim hatta beklesin biletleri de getirip vereceğim konuşmayacağım bilsin hatasını çok sinirlendim çok o kalabalık konsere gidecek tamam erkek çok üstüne gitmeyim diyorumda açık saçık bi parça donla gelen kızlar var diğer bilet le kim gidecek şeytan yırt at diyo ama sırf emeği var aldı etti diye yırtmıyorum biletleri

offfffff anladım sütyende mi yok canım ben yapamam öyle çıplak valla ya daha 1 ayım var benim iltihap için hap kullanıyorum 2 tane bitsin belki gerek kalmaz heee :26::26:

heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeyt ulen biri benim sevdiğime böle davranacak varya olay çıkartırım git emire bağır çağır ki bi daha çok dikkat etsin ve hep aklında bulunsun, başta sesini çıkarmazsan kusura bakma da hep böyle devam eder çok sinirlendim şu an ve sana çok kızdım berivan. bu ne rahatlık kzıım, git şimdi o emir beyin yanına ağzını burnunu kır

bidhaa el kol olayı yok olamaz,o konserede gidemez tek başına,bunları bişekilde söle tatlım,artık güzel güzelmi sertçemi belli edersin bilemicem çünkü emirin yapısını bilmiorum ama bi şekilde gönderme tatlım. bende hiç göndermem nişanlımı ne gerek var,bide orda içiolar falan,kızlar iyice yılışık olur. yok tatlım yok ya senle ya kimseyle.ama sakin ol tamammı,yakma gemileri bir anda

offfffff anladım sütyende mi yok canım ben yapamam öyle çıplak valla ya daha 1 ayım var benim iltihap için hap kullanıyorum 2 tane bitsin belki gerek kalmaz heee :26::26:

o kıl içerde olduğu sürece tekrar bu acıları çekeceksin ve iltihap artarsa Allah korusun felce kadar götürür :18: ben sütyenimi çıkardım fakat alt çamaşırımı olmaz diye çıkarmadım. onlar zaten sen bayılınca hepsini çıkarıyor anam olacağa çare yok boşver onlar tek senin mi cicişlerini görüyolar sanki

hayır kesinlikle gitmesin, o öyle bir durumda olursa sen gider misin ? veya da erkek tek başına kızı gönderir mi konsere ???? tabii ki hayır. hayatta herşey karşılıklı şekerim , emir bey o konsere gidemez

kesinlikle katılıorum tatlım, bu en ya,ben olsam o an yanlarına gider dağıtrıdım o kızın kafasını. bakalım bidaha nasıl yapıo böle bişe. kesinlikle şimdi bişe yapmazsan dikat etmez bunlara ve hep yapar. bende çok sinirlendim yaa

hayır kesinlikle gitmesin, o öyle bir durumda olursa sen gider misin ? veya da erkek tek başına kızı gönderir mi konsere ???? tabii ki hayır. hayatta herşey karşılıklı şekerim , emir bey o konsere gidemez

yanlış anlaşıldı,ya beroşla ya da hiç gitmeyecek tabiki. kimseyle derken o da gidemez anlamında demek istedim. yoksa tabi herşey karşılıklı,bi yere gidemez emir bey beroş olamdan.ne konseri ya

hayır kesinlikle gitmesin, o öyle bir durumda olursa sen gider misin ? Veya da erkek tek başına kızı gönderir mi konsere ???? Tabii ki hayır. Hayatta herşey karşılıklı şekerim , emir bey o konsere gidemez

durrrrr molada o yanıma gelir 15 dk sonra dışarı çıkalım da konuşayım o zaman ben bkleyecektim ama aklımı çeldiniz du bakam ifade alayım bi

durrrrr molada o yanıma gelir 15 dk sonra dışarı çıkalım da konuşayım o zaman ben bkleyecektim ama aklımı çeldiniz du bakam ifade alayım bi

baştan belli et tavrını canım,aklını çelmesin. emin ol kendi olsa onunda hoşuna gitmezdi istemezdi. hadi koçum göster kendini,haddini bildir

ay çok hoşsun tatlım ya, haklısın ama kaç kişinin cicişlerini görüolar artık önemsemez onlar canım sağlık bu herşeyden öenmli,doktordan utanılmaz çıkar gitsin neyin varsa

ay çok hoşsun tatlım ya, haklısın ama kaç kişinin cicişlerini görüolar artık önemsemez onlar Canım sağlık bu herşeyden öenmli,doktordan utanılmaz çıkar gitsin neyin varsa

deliiiiiiiiiiiiiii kız ben duşa bile iççamaşırla girmeye çalışanlardanım yok yok o şartla girerim ameliyata iççamaşırlarım kalcak yok sa yok kılmıl derimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…