Sağlık olsun ama büyük denecek kadar sorunum var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayrıca seninki sevgi değil. Seviyorum deme yani. Zarar gördüğün kişiyi sevemezsin. Aynı şekilde oğlun da senden bu yüzden uzak. Bu kadar yorumu oğluna şiddet uygulamadığını varsayarak yaptım.
Hayır niye şiddet uygulayayım evladıma sadece bağırıp kızıyorum bu da bir nevi sözel şiddet oluyor aslında

Baba tırt olup annenin psikolojisini bozmuş olmasın. Lütfen kırıcı olmayın
Sen çocuğuna kırıcı olma da sonra gel konuşalım. Dayak atan adamdan çocuk yapıyorsunuz, sizi dövdüğü yetmiyor bir de çocuğa kötü örnek oluyor (onu da dövüyordur belki). Sonra aaa çocuğum bana şiddet uyguluyor aynı babası diye şaşırıyorsunuz. Gücünüz sabiye yetiyor tabii hıncınızı ondan çıkarıyorsunuz.

Yapılması gerekenleri herkes zaten yazdı, sen kocanı sevmeye devam et.

Sen çocuğuna kırıcı olma da sonra gel konuşalım. Dayak atan adamdan çocuk yapıyorsunuz, sizi dövdüğü yetmiyor bir de çocuğa kötü örnek oluyor (onu da dövüyordur belki). Sonra aaa çocuğum bana şiddet uyguluyor aynı babası diye şaşırıyorsunuz. Gücünüz sabiye yetiyor tabii hıncınızı ondan çıkarıyorsunuz.

Yapılması gerekenleri herkes zaten yazdı, sen kocanı sevmeye devam et.
Çocuğuna karşı bir şiddeti yok

Çocuğuna karşı bir şiddeti yok
Allah aşkına beni çıldırtma burda gerçekten yaa ha dövmüşsün ha söz olarak şiddet uygulamışsın daha ne olsun istiyorsunuz yaa. O çocuğun aklında kalmayacak mı bunlar yarın bir gün büyüdüğü zaman annem şöyleydi şunları söylerdi hep demeyecek mi bırakın allah aşkına yaa iflah olmazsınız gerçekten rabbim o çocuğun yüzü suyu hürmetine size akıl fikir versin

Allah aşkına beni çıldırtma burda gerçekten yaa ha dövmüşsün ha söz olarak şiddet uygulamışsın daha ne olsun istiyorsunuz yaa. O çocuğun aklında kalmayacak mı bunlar yarın bir gün büyüdüğü zaman annem şöyleydi şunları söylerdi hep demeyecek mi bırakın allah aşkına yaa iflah olmazsınız gerçekten rabbim o çocuğun yüzü suyu hürmetine size aklı fikir versyan

Allah aşkına beni çıldırtma burda gerçekten yaa ha dövmüşsün ha söz olarak şiddet uygulamışsın daha ne olsun istiyorsunuz yaa. O çocuğun aklında kalmayacak mı bunlar yarın bir gün büyüdüğü zaman annem şöyleydi şunları söylerdi hep demeyecek mi bırakın allah aşkına yaa iflah olmazsınız gerçekten rabbim o çocuğun yüzü suyu hürmetine size aklı fikir versin
Yanlış mesaja cevap yazmışım kusura bakma

Bak güzel arkadaşım kardeşim aklını başına topla rabbim sana güzel bir evlat nasip etmiş herseyden önce eşinden boşan kendi iyiliğin için diyorum yaşadığın hayat hayat değil çünkü sonra psikolojik olarak destek al İnan daha iyi olacak hersey

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X