Aile Planlaması saglık ocakları prezervatıf verıyormu arkadaşlar?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ilimonn

'Kızım herşeyim
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2010
1.256
28
arkadaşlar oyle bır duyum aldım saglık ocakları condom verıyormuş. aıle hekımlrı ve hemsıreler eltim almış. ben utanıuorum ısteyemedım. saglık bakanlıgı verıyormuş :S

yaa ben yazdigini anlamadimm:26::26::26::26:

kondom mu almak istiyon yoksa yanlis mi anladimm:KK1::KK1::KK1:

yaa ben yazdigini anlamadimm:26::26::26::26:

kondom mu almak istiyon yoksa yanlis mi anladimm:KK1::KK1::KK1:

evet saglık bakanlıgı verıyomuş. eltim istemiş vermişler beleş :KK70::KK52::KK52::KK52: bende alıyım dıyorum ama nasıl sorcam bılmıyorum acaba verıyolarmı:KK17:

evet saglık bakanlıgı verıyomuş. eltim istemiş vermişler beleş :KK70::KK52::KK52::KK52: bende alıyım dıyorum ama nasıl sorcam bılmıyorum acaba verıyolarmı:KK17:

hmmm canim kocana soyle o alsa olmazmiii... hem utanma sanki ordaki adamlar seni taniyoda baska yerde goreceklerr:KK34::KK34::KK34:

evet canım veriyolar
bişey sormana gerek yok aile hekimine gidip condom istediğini söylüyorsun onlarda eellerinde varsa veriyolar
ve ismini not ediyolar okadar
12 adet veriyolar
bilgine
istediğin zaman tekrar alabilirsin
tabi 12 gün geçmesi gerekir heralde

sağlık ocağında çalışıorum:) hemen bilgilendirim arkadaşım:)aile hekimin kimse kayıtlı oldugun sağlık ocağına gidiosun doktorun yanına gitmene gerek yok hemşireye gitsen yeterli kondom istedini sölüosun ve veriolar ayrıca 12 adet ama 12 gün geçmesi gerekmio fakat aylık bi sınırı var sanırım 40 adet olması lazım:) bunda utanılcak bişe yok günde en az 30 kişi gelio hap ve kondom almaya gayet normal bişe su içmek gibi gelio bize merak etme çünkü işimiz bu:) ayroca eşinin gelmesi inan daha abes olur ben şimdiye kadar 3 erekğin gelip kondom istedni gördüm şahsen ben eşimin gidip bi hemşireden kondom istemesini istemezdim yinede sen bilirsin canım:)

sağlık ocağında çalışıorum:) hemen bilgilendirim arkadaşım:)aile hekimin kimse kayıtlı oldugun sağlık ocağına gidiosun doktorun yanına gitmene gerek yok hemşireye gitsen yeterli kondom istedini sölüosun ve veriolar ayrıca 12 adet ama 12 gün geçmesi gerekmio fakat aylık bi sınırı var sanırım 40 adet olması lazım:) bunda utanılcak bişe yok günde en az 30 kişi gelio hap ve kondom almaya gayet normal bişe su içmek gibi gelio bize merak etme çünkü işimiz bu:) ayroca eşinin gelmesi inan daha abes olur ben şimdiye kadar 3 erekğin gelip kondom istedni gördüm şahsen ben eşimin gidip bi hemşireden kondom istemesini istemezdim yinede sen bilirsin canım:)

cok tesekkur ederım canım sağolasın. bı ara gıdıp ıstemem lazım. bende eşim ıstesın ıstemem zaten.:KK70: saglık ocagınınkılerın daha guvenlı oldugunu duydum. hafta içi gidip bı sorucam ınsallah. cunku geçen aldıgımız prezervatıf malesefkı patladı . herzaman kullandıgımızdan baska bı markaydı bu. onun ıcın saglık ocagından alıcam ınsallah. tesekkurler tekrar:KK17::KK9:

evet veriyorlar ama çok kalitesiz hışır hışır bir şey hatta bazen patlak çıkıyor diye duydum biz aldık ama kesinlikle kullanmadık çok uygun fiyatlı prezervatifler bulunuyor büyük marketlerde

evet veriyorlar ama çok kalitesiz hışır hışır bir şey hatta bazen patlak çıkıyor diye duydum biz aldık ama kesinlikle kullanmadık çok uygun fiyatlı prezervatifler bulunuyor büyük marketlerde

ben daha ısteyemedım utandıgımdan neyse. ben cok saglam oluyo dıye duydum. ama en guzelı gıdıp saglam olanlarından almak

Evet veriyorlar ama o kadar kalitesiz ki.. Ben aldm iki kez kullandık ve ikisindede patladı..

cok tesekkur ederım canım sağolasın. bı ara gıdıp ıstemem lazım. bende eşim ıstesın ıstemem zaten.:KK70: saglık ocagınınkılerın daha guvenlı oldugunu duydum. hafta içi gidip bı sorucam ınsallah. cunku geçen aldıgımız prezervatıf malesefkı patladı . herzaman kullandıgımızdan baska bı markaydı bu. onun ıcın saglık ocagından alıcam ınsallah. tesekkurler tekrar:KK17::KK9:

kızz kocişine söle patlatmasın :):):):):)::)

verıyorlar bende almıştım bı kere ama çoook kötü çıktı ucuz kondomlardan çöpe attım :KK35:
bence hıç aldığına değmez yınede sen bılırsın

veriyo ama onların verdiği kondomlar biraz kötüü :KK43:
tahriş olayı biraz fazla

veriyo ama onların verdiği kondomlar biraz kötüü :KK43:
tahriş olayı biraz fazla

utanıyosan eltinle birlikte git canım ikinci gidişinde alışırsın zaten

X